sobota 20 kwietnia 2024

NA CZASIE:

Poprzednie
Następne

Siewcy hejtu: Wicemarszałek Sejmu do kobiety – ty kretynko!

22.6K odsłon
3K

Reklama #11

Reklama #12

Reklama #12

Znieważanie i obrażanie przez starszego mężczyznę młodszej kobiety nie powinno dziwić, gdyż CzasFinansów.pl opisywał proces, w którym Sędzia Sądu Rejonowego we Wrocławiu Anna Martyniec wyraziła “pochwałę i zgodę” na to, że starszy mężczyzna może młodszą kobietę zwyzywać od kurew jeśli uzna, że jest ona wobec niego niegrzeczna. Wicemarszałek Terlecki aż tak ostro kobiety nie znieważył – ubliżył jej po prostu od kretynek.

Nic dziwnego, że Wicemarszałek Sejmu znieważa młodsze kobiety od kretynek skoro Sądy zezwalają starszym mężczyznom wyzywać młodsze kobiety od kurew

O sprawie siewczyni hejtu Sędzi Annie Martyniec pisaliśmy już w CzasFinansów.pl – jak się okazuje prorocze były obawy naszej redakcji, że skoro sędziowie usprawiedliwiają takie zezwierzęcenie dobrych obyczajów i obniżają standardy powszechnie oczekiwanych zachowań społecznych to kwestia czasu były kolejne zniewagi i obelgi. Nasz artykuł dostępny jest tutaj:

https://www.czasfinansow.pl/siewcy-hejtu-sad-starszy-mezczyzna-ma-prawo-wyzywac-mlodsza-kobiete-od-kur/

Marszałek Sejmu do obywatela: ty kretynko!

5 listopada 2021 roku Wicemarszałek Ryszard Terlecki spacerował po jednej z galerii handlowych w Krakowie. Rozpoznała go młoda kobieta, która zwróciła się do niego z krytyką jego działalności politycznej. Wicemarszałek Sejmu, który reprezentuje Sejm także po godzinach pracy, ubliżył kobiecie i znieważył ją od kretynek. Nagranie z tej sytuacji upubliczniła poseł Barbara Nowacka na swoim twitterze.

Jak się tłumaczy hejter?

W sobotę 6 listopada 2021 roku głos w sprawie incydentu na łamach “Gazety Krakowskiej” zabrał też wicemarszałek Sejmu:

Byłem z żoną na zakupach. Nagle podeszły do mnie dwie kobiety, jedna zaczęła nagrywać zdarzenie telefonem, a druga wykrzykiwała, że prześladuję kobiety (m.in. „to, co robicie kobietom, jest karygodne”). Był to oczywisty przejaw agresji i chamstwa, który wywołał zdumienie przypadkowych świadków – cytuje Terleckiego “GK”.

Powiedziałem tej pani, że jest kretynką, określając w ten sposób jej poziom umysłowy. Uważam, że to określenie było niezwykle delikatne wobec zachowania, z jakim się spotkałem. Niestety, takie zachowanie jest charakterystyczne dla środowisk przedkładających awanturę ponad jakiekolwiek argumenty. Trzeba jednak na to reagować. Ja zrobiłem to bardzo grzecznie – wyjaśnia Ryszard Terlecki.

Dziennikarze Onetu dotarli także do pani Magdy, która “przejaw agresji i chamstwa” opisuje nieco inaczej: – Zobaczyłam marszałka i pomyślałam, że drugi raz taka okazja może mi się nie trafić. Uważam, że mamy prawo podejść do jakiegoś polityka i wyrazić swoje zdanie. Chciałam wyrazić swoje zdanie na temat tego, co dzieje się w kraju. Nie podoba mi się to bardzo. Zwłaszcza to, jak zostały potraktowane kobiety. Uważam, że faktycznie odebrano nam prawa i potraktowano nas bardzo przedmiotowo – relacjonuje kobieta w rozmowie z Onetem.

“To dobry obyczaj” gdy funkcjonariusz publiczny znieważa młodsze kobiety

Złośliwi internauci mogliby uznać, że to w zasadzie miły gest ze strony starszego mężczyzny, funkcjonariusza publicznego, posła, a zarazem wicemarszałka sejmu, że wobec usprawiedliwiania przez np. Sędzię Annę Mortyniec, nazywania kobiet kurwami on ograniczył się do słowa kretynka.

Z całą pewnością przykład Wicemarszałka Sejmu będzie stosowany przez obywateli, którzy w podobny sposób będą brać przykład z Ryszarda Terleckiego i w podobnych słowach dokonywać “poziom umysłowy” np. urzędników, albo innych funkcjonariuszy.

Do sprawy będziemy wracać.

Co sądzisz na ten temat?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

16 komentarzy “Siewcy hejtu: Wicemarszałek Sejmu do kobiety – ty kretynko!”

  1. To jest karygodne po sto kroć!! Ta buta, chamstwo bezczelność, przekroczyła dawno wszelkie granice przyzwoitości!!!

  2. To jest karygodne po sto kroć!! Ta buta, chamstwo bezczelność, przekroczyła dawno wszelkie granice przyzwoitości!!!

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązanie artykuły

Wyłudzali pieniądze na fikcyjny wynajem apartamentów. On został aresztowany na trzy miesiące, ona ma zarzuty znieważenie i naruszenia nietykalności policjantów.

Stop mowie nienawiści krzyczą policjanci wyzywający dziennikarza TVP od debila

Minister Edukacji o funkcjonariuszach publicznych: złodzieje i bandyci

Siewcy hejtu – Sędzia Anna Martyniec: Starszy mężczyzna ma prawo wyzywać młodszą kobietę od kur…

Rzecznik prasowy koncernu Amica anonimowo hejtował dziennikarkę na portalu GoWork

Terlecki z PiS: Stanowisko Solidarnej Polski w sprawie ustawy o Sądzie Najwyższym nie przesądzi o wspólnym starcie w wyborach.

Sędzia Agnieszka Łężna: emerytowani żołnierze to tchórze!

Siewcy hejtu: Minister Maciej Wąsik nie uważa za hejt i mowę nienawiści przyrównywanie ludzi do psów. Policjanci, którzy w przeszłości znieważali od debili dziennikarza TVP, popierają.

Czy Policji wolno bezkarnie znieważać inne osoby? Czy Zarząd Główny NSZZ Policjantów nazywa dziennikarza “debilem”?

Poprzednie
Następne

2729 odsłon

Minister Edukacji o funkcjonariuszach publicznych: złodzieje i bandyci

Rząd Prawa i Sprawiedliwości po wcześniejszych wyzwiskach od zdradzieckich mord, urzędasów, brudnych łapsk oraz kredytynek przechodzi do kolejnego przesunięcia marginesu dobrego wychowania w życiu publicznym. Minister Edukacji Przemysław Czarnek podjął decyzję by wprowadzić do powszechnego stosowania wyzwiska od złodziei i bandytów wobec funkcjonariuszy publicznych. Posłowie to funkcjonariusze publiczni tacy sami jak mundurowi.

Nie macie prawa mierzyć nas swoją bandycką, złodziejską miarą, bo nie wszyscy są tacy, jak wy – wrzeszczał pobudzony i rozemocjonowany Przemysław Czarnek 7 lutego 2023 w Sejmie.

Szef resortu edukacji i nauki komentował działania opozycji i mediów ws. wsparcia dla organizacji pozarządowych. Szefowi resortu edukacji dzieci puściły nerwy na sali sejmowej, gdy tłumaczył się z przyznanych 40 milionów na wille dla organizacji pozarządowych, którym wbrew radom powołanym przez niego ekspertów udzielił grantu.

Dokładnie od tygodnia trwa festiwal nienawiści, chamstwa, hejtu – nie przeciwko nam, nie przeciwko mi, nie przeciwko rządowi Zjednoczonej Prawicy, hejtu przeciwko zarządom organizacji pozarządowych, które od lat wykonują znakomitą pracę edukacyjną. Z tego miejsca chcę bardzo serdecznie państwa przeprosić, zarządy czterdziestu kilku organizacji hejtowane niemiłosiernie. (…) Wyrzuciliście z siebie mnóstwo pomyj. (…) Zanim zdemaskuję wszystkie kłamstwa i pomówienia, żądam od was: nie macie prawa mierzyć nas swoją brudną, nieuczciwą miarą. Nie wszyscy są tacy, jak wy – wrzeszczał Przemysław Czarnek.

Ci pisowscy eksperci, eksperci od Rydzyka wydali w połowie negatywne opinie. Dlaczego? Dlatego, że my ekspertów nie ustawiamy. Potrzebni na są, by pokazać ewentualne błędy we wnioskach – dodał.

W przeszłości poseł Jarosław Kaczyński znieważał funkcjonariuszy publicznych od zdradzieckich mord, którzy zamordowali mu brata. Marszałek Sejmu Ryszard Terlecki znieważał kobietę od kretynek w galerii handlowej. Teraz Przemysław Czarnej dołączył do nich ze swoimi znieważeniami funkcjonariuszy publicznych od złodziei i bandytów. Gdy publicznie takie zniewagi wypowiada minister edukacji, wicepremier czy marszałek sejmu to trudno to nazwać dobrą zmianą.

2 komentarzy “Minister Edukacji o funkcjonariuszach publicznych: złodzieje i bandyci”

  1. Czarnek to największa świnia jaką zna Polska polityka bandyta kryminalista złodziej okradający dzieci takim wieprzom które okradają dzieci się nie wybacza powinna go spotkać natychmiastowa kara mam nadzieję że Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy ukaże go sowicie za kradzież dzieci pieniędzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tymczasem na Twitterze:

Tymczasem na Facebooku:

Zobacz nas YouTube:

Reklama #30

Reklama #15

Reklama #16

ALARM CZASFINANSÓW

Chcesz nam podsunąc temat na reportaż? Oszukał Cię urzędnik? ZUS Cię skrzywdził? Policja i Prokuratura zawiodły? Sąd wydał niesprawiedliwy wyrok? Chcesz zwrócić uwagę redakcji na jakąś konkretną sprawę? Chciałbyś, aby redakcja zainterweniowała społecznie w Twojej sprawie? Zgłoś nam ALARM!

Ostatnie artykuły