wtorek 16 lipca 2024

NA CZASIE:

Poprzednie
Następne

Reklama w CzasFinansów.pl

2292 odsłon

Reklama #11

Reklama #12

Reklama #12

Reklama w portalu CzasFinansow.pl to kampania, którą zapamiętają nasi czytelnicy. Oferujemy wiele wariantów możliwej płatnej współpracy, ale jesteśmy też otwarci na propozycje, których poniżej nie wskazaliśmy.

Powstaliśmy na początku 2018 roku.
Nasz portal odwiedza 2 miliony czytelników.
W czasie trwania pandemii do naszego newslettera zapisało się ponad 170 tysięcy subskrybentów.

Przeprowadziliśmy z naszymi partnerami wiele wspólnych kampanii reklamowych, w tym artykuły sponsorowane, poniżej kilka losowych przykładów:

https://www.czasfinansow.pl/czy-pozyczka-lub-kredyt-sa-bezpieczne-w-dobie-szalejacej-inflacji/

https://www.czasfinansow.pl/krajowy-system-e-faktur-ksef-cala-wiedza-w-pigulce/

Oferta Reklamowa w Portalu Informacyjnym CzasFinansow.pl

Szanowni Państwo,

Z ogromną przyjemnością prezentujemy naszą ofertę reklamową. Czas Finansów to wyjątkowe miejsce w sieci, które odwiedza aż 2 miliony użytkowników szukających informacji z zakresu społecznego, polityki, spraw związanych z wymiarem sprawiedliwości – w tym policji, prokuratury, sądów, urzędów skarbowych, ZUS, czy też ze świata finansów. Nasz portal to idealne miejsce do promocji Państwa usług czy produktów.

 1. Sponsor Działu
  Zostań sponsorem jednego z naszych działów i wykorzystaj możliwość nawiązania ścisłej relacji z Twoim targetem. Logo Twojej marki pojawi się na wyróżnionym miejscu, będzie ona kojarzona z wysokiej jakości treściami.

 1. Artykuł Sponsorowany
  Artykuł sponsorowany to doskonały sposób na szczegółowe przedstawienie swojej oferty, usługi czy produktu. Tworzymy wartościowe treści, które są atrakcyjne dla naszych czytelników i jednocześnie promują Państwa biznes, produkt, czy markę.

 1. Banner
  Miejsce na banner to doskonałe miejsce na szybką i efektowną reklamę. Nasz zespół pomoże w doborze odpowiedniego formatu, który najlepiej pasuje do Państwa kampanii.

 1. Billboard
  Billboard to nie do przegapienia forma reklamy, która jest doskonale widoczna na naszej stronie. To doskonały wybór dla tych, którzy chcą maksymalnie zwiększyć widoczność swojej marki.

 1. Mailing
  Mamy bazę ponad 170 tysięcy subskrybentów, którzy zdecydowali się na otrzymywanie informacji od nas. Wykorzystaj ten kanał do bezpośredniej komunikacji z potencjalnymi klientami.

Dlaczego warto reklamować się na CzasFinansow.pl?

Zasięg: Nasz portal odwiedza 2 miliony unikalnych użytkowników, co daje ogromny potencjał zasięgu dla Państwa reklamy.

Target: Czytelnicy CzasFinansow.pl to osoby zainteresowane polityką, gospodarką, sytuacją społeczną, sprawami związanymi z ZUS, policją, prokuraturą, sądownictwem, czy ogólno rozumianym obszarem finansów – to idealna grupa docelowa dla produktów i usług związanych z tym sektorem.

Elastyczność: Oferujemy różne formy reklamy, dostosowując się do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów. Jesteśmy pewni, że reklama na CzasFinansow.pl pozwoli Państwu osiągnąć zamierzone cele biznesowe.

Kampania wizualna


Najbardziej oczywistą formą współpracy jest kampania wizualna oparta o emisję grafik – billboard, banner, skyscraper, box. Reklama może być wyświetlają w wielu miejscach w cyklu rotacyjnym z innymi reklamami, albo na wyłączność przez czas trwania kampanii w określonym miejscu.

Reklama wyświetla się zarówno na stronie głównej portalu, jak i na stronach z artykułami – przy czym nie ma znaczenia treść artykułu – w danym momencie na wszystkich stronach z artykułami prasowymi wyświetlają się aktualne kampanie. Bez znaczenia jest zatem, czy czytelnik wchodzi na dany artykuł z portalu, czy też w ramach virala i share’owaej w social mediach naszej publikacji.

Artykuł sponsorowany:


Oferujemy możliwość opublikowania artykułu sponsorowanego, który jest oznaczony dla potrzeb regulacji rynku. Tekst może być dowolny, aczkolwiek redakcja zastrzega sobie prawo do zgłoszenia uwag i poprawek, jeśli artykuł byłby kontrowersyjny. Artykuł może być wsparty naszym mailingiem.

Mailing:


Od początku istnienia portalu do naszego newslettera dodało się ponad 170 tysięcy użytkowników. Wysłanie reklamy email do naszych czytelników staje się zatem bardzo atrakcyjną opcją reklamową.

Zainteresowanych prosimy o kontakt na adres email: reklama@czasfinansow.pl

Co sądzisz na ten temat?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązanie artykuły

Poprzednie
Następne

Tymczasem na Twitterze:

Tymczasem na Facebooku:

Zobacz nas YouTube:

Reklama #30

Reklama #15

Reklama #16

ALARM CZASFINANSÓW

Chcesz nam podsunąc temat na reportaż? Oszukał Cię urzędnik? ZUS Cię skrzywdził? Policja i Prokuratura zawiodły? Sąd wydał niesprawiedliwy wyrok? Chcesz zwrócić uwagę redakcji na jakąś konkretną sprawę? Chciałbyś, aby redakcja zainterweniowała społecznie w Twojej sprawie? Zgłoś nam ALARM!

Ostatnie artykuły