piątek 24 marca 2023

NA CZASIE:

Poprzednie
Następne

Reklama w CzasFinansów.pl

219 odsłon

Reklama #11

Reklama #12

Reklama #12

Reklama w portalu CzasFinansow.pl to kampania, którą zapamiętają nasi czytelnicy. Oferujemy wiele wariantów możliwej płatnej współpracy, ale jesteśmy też otwarci na propozycje, których poniżej nie wskazaliśmy.

Powstaliśmy na początku 2018 roku.
Nasz portal odwiedza 2 miliony czytelników.
W czasie trwania pandemii do naszego newslettera zapisało się ponad 170 tysięcy subskrybentów.

Przeprowadziliśmy z naszymi partnerami wiele wspólnych kampanii reklamowych, w tym artykuły sponsorowane, poniżej kilka losowych przykładów:

https://www.czasfinansow.pl/czy-pozyczka-lub-kredyt-sa-bezpieczne-w-dobie-szalejacej-inflacji/

https://www.czasfinansow.pl/krajowy-system-e-faktur-ksef-cala-wiedza-w-pigulce/

Kampania wizualna


Najbardziej oczywistą formą współpracy jest kampania wizualna oparta o emisję grafik – billboard, banner, skyscraper, box. Reklama może być wyświetlają w wielu miejscach w cyklu rotacyjnym z innymi reklamami, albo na wyłączność przez czas trwania kampanii w określonym miejscu.

Reklama wyświetla się zarówno na stronie głównej portalu, jak i na stronach z artykułami – przy czym nie ma znaczenia treść artykułu – w danym momencie na wszystkich stronach z artykułami prasowymi wyświetlają się aktualne kampanie. Bez znaczenia jest zatem, czy czytelnik wchodzi na dany artykuł z portalu, czy też w ramach virala i share’owaej w social mediach naszej publikacji.

Artykuł sponsorowany:


Oferujemy możliwość opublikowania artykułu sponsorowanego, który jest oznaczony dla potrzeb regulacji rynku. Tekst może być dowolny, aczkolwiek redakcja zastrzega sobie prawo do zgłoszenia uwag i poprawek, jeśli artykuł byłby kontrowersyjny. Artykuł może być wsparty naszym mailingiem.

Mailing:


Od początku istnienia portalu do naszego newslettera dodało się ponad 170 tysięcy użytkowników. Wysłanie reklamy email do naszych czytelników staje się zatem bardzo atrakcyjną opcją reklamową.

Zainteresowanych prosimy o kontakt na adres email: reklama@czasfinansow.pl

Co sądzisz na ten temat?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązanie artykuły

Poprzednie
Następne

Tymczasem na Twitterze:

Zakład Ubezpieczeń Społecznych od wielu lat ma reputację gorszą od piramid finansowych. Prawdopodobnie Amber Gold i GetBack cieszą się większym zaufaniem, nawet dzisiaj, niż ZUS i osoby w nim pracujące.
https://www.czasfinansow.pl/zus-neka-udrecza-przesladuje-poniza-i-zniewaza-przedsiebiorcow-glownie-kobiety/

Fikcja doręczenia pozwu nadal obowiązuje. Tylko jest bardziej skomplikowana. https://www.czasfinansow.pl/fikcja-doreczenia-pozwu-nadal-obowiazuje-tylko-jest-bardziej-skomplikowana/

Europosłowie PiS nie chcą rezygnować dla Polski z europejskich pensji, emerytur i dodatków finansowych https://www.czasfinansow.pl/europoslowie-pis-nie-chca-rezygnowac-dla-polski-z-europejskich-pensji-emerytur-i-dodatkow-finansowych/

Tymczasem na Facebooku:

Zobacz nas YouTube:

Reklama #30

Reklama #15

Reklama #16

ALARM CZASFINANSÓW

Chcesz nam podsunąc temat na reportaż? Oszukał Cię urzędnik? ZUS Cię skrzywdził? Policja i Prokuratura zawiodły? Sąd wydał niesprawiedliwy wyrok? Chcesz zwrócić uwagę redakcji na jakąś konkretną sprawę? Chciałbyś, aby redakcja zainterweniowała społecznie w Twojej sprawie? Zgłoś nam ALARM!

Ostatnie artykuły