sobota 30 września 2023

NA CZASIE:

Poprzednie
Następne

Dying Light 2 – update Krwawa Jatka już dostępny

2353 odsłon

Reklama #11

Reklama #12

Reklama #12

“Dying Light 2” to jedna z najbardziej oczekiwanych gier minionego roku. Po pierwszej części, która została bardzo pozytywnie odebrana przez graczy i krytyków, oczekiwania są bardzo wysokie. Twórcy gry, Techland, zapowiedzieli niedawno wydanie nowej aktualizacji o nazwie “Gut Feeling”, która ma wprowadzić jeszcze więcej brutalności do rozgrywki.

Jak donosi portal Gry-Online, “Gut Feeling” ma zawierać nowy tryb gry, w którym gracz będzie musiał stawiać czoła coraz trudniejszym i bardziej brutalnym przeciwnikom. Oprócz tego, aktualizacja ta ma wprowadzić nowe bronie, takie jak topory i młoty, które pozwolą graczom na jeszcze efektywniejsze eliminowanie hord zombie.

Warto także zwrócić uwagę na fakt, że twórcy “Dying Light 2” wcześniej pracowali nad grą “Dead Island”, która była znana z bardzo brutalnej i krwawej rozgrywki. Z tego powodu, fani obu gier mają spore nadzieje na to, że “Gut Feeling” wprowadzi jeszcze więcej brutalności i krwi do świata “Dying Light 2”.

Niektórzy gracze zastanawiają się, czy nowa aktualizacja wpłynie na wiele aspektów gry, takich jak fabuła, otwarty świat czy tryb multiplayer. Jednak na razie nie ma na ten temat oficjalnych informacji.

Mimo to, można spodziewać się, że “Dying Light 2” z nową aktualizacją “Gut Feeling” będzie jeszcze bardziej brutalne i emocjonujące

Z drugiej strony, nie wszyscy gracze są zachwyceni zapowiedzią nowej aktualizacji. Niektórzy uważają, że brutalność i krwawość nie są tym, co sprawia, że gra jest dobra. Według nich, “Dying Light 2” powinno skupić się bardziej na elementach fabularnych i postaciach, a nie tylko na walce z zombie.

Inni z kolei martwią się, że wprowadzenie tak dużej ilości brutalności może spowodować, że gra stanie się bardziej przerażająca i nieodpowiednia dla młodszych graczy. Z tego powodu, wiele osób zwraca uwagę na to, aby twórcy “Dying Light 2” zachowali umiar w dodawaniu krwawych elementów do gry.

Niezależnie od opinii graczy, trzeba przyznać, że “Dying Light 2” z aktualizacją “Gut Feeling” ma szansę stać się jeszcze bardziej intensywnym doświadczeniem dla fanów gatunku. Warto zauważyć, że Techland słynie z bardzo dobrego podejścia do aktualizacji i ulepszania swoich gier, co daje nadzieję na to, że “Dying Light 2” z “Gut Feeling” będzie jeszcze lepsze niż wcześniej.

Podsumowując, “Dying Light 2” z nową aktualizacją “Gut Feeling” zapowiada się bardzo interesująco. Gracze mogą spodziewać się jeszcze więcej brutalności, krwi i walki z hordami zombie. Jednakże, należy pamiętać, że to tylko jedna z wielu cech gry i że jej wartość nie ogranicza się tylko do poziomu przemocy. Ostatecznie, to jakość fabuły, mechaniki rozgrywki i atmosfery decydują o tym, czy gra jest dobra, a nie tylko ilość krwi w niej.

Co sądzisz na ten temat?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązanie artykuły

Recenzja: Gray Man – film Netflix

Siewcy Hejtu. Sędzia Anna Borkowska “tam pracują złodzieje i alkoholicy” nie jest pomówieniem. Znikoma szkodliwość.

Będą nękać kierowcę autobusu za wyświetlenie napisu Jeb… Pis.

Prezydent Andrzej Duda zadowolony z propozycji Niemców w sprawie Patriotów, mimo, że dla PiS Niemcy są gorszym wrogiem od Rosji.

PiS zaczyna kryminalizować Martę Lempart. Liderce Strajku Kobiet Prokuratura Okręgowa postawiła zarzuty.

UOKiK tłumaczy się NIK tak jak niesłusznie karani przedsiębiorcy tłumaczyli się Urzędowi

PiS znowu nie dotrzymał obietnic wyborczych. Miało nie być nowych podatków, a podatek cukrowy powoduje gigantyczny wzrost cen. Także wody mineralnej.

Policjantom grożą pozwy prywatne. Policja nęka przedsiębiorcę z Wrocławia. Pozorując zagrożenie epidemiologiczne powodują straty finansowe i szkodę na wizerunku.

UOKiK wygrał. Lichwiarze zacierają ręce licząc przyszłe zyski z oszukanych konsumentów. Etyczne pożyczanie – zaorane!

Poprzednie
Następne

24.1K odsłon

Ścigany – Ziobro upublicznia wizerunek kierowcy BMW – poszukiwany zbiegł!

Zbigniew Ziobo kazał upublicznić wizerunek 31-latka, który brał udział w tragicznym wypadku na A1. Mężczyzna jest poszukiwany – rodzina obiecała Prokuraturze, że kierowca stawi się na przesłuchanie, ale okazało się, że uciekł i przepadł. Ziobro chce by postawić mu zarzuty zabójstwa z zamiarem ewentualnym za czyn z 16 września 2023. Dziś, 29 września 2023, mężczyzna prawdopodobnie uciekł z kraju, a być może i z Europy.

Kilka godzin temu Zbigniew Ziobro ogłosił na konferencji prasowej:

Prokurator zarządził zatrzymanie podejrzanego w tym momencie, kiedy wydał też postanowienie o ogłoszeniu zarzutów popełnienia przestępstwa spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym, oraz wystąpił do sądu o tymczasowy areszt – przekazał Ziobro.

Rodzina kierowcy zapewnia, że kierowca stawi się przed oblicze wymiaru sprawiedliwości, natomiast prokurator w tej sprawie na moje polecenie podjął wszystkie niezbędne działania, aby zapewnić zatrzymanie i doprowadzenie podejrzanego przed wymiar sprawiedliwości. Wydałem też polecenia, aby w związku z wydaniem listu gończego został upubliczniony wizerunek sprawcy i to lada moment zapewne nastąpi. Zrobimy wszystko, aby sprawca został zatrzymany i doprowadzony przed polski wymiar sprawiedliwości

Jak przekazał, polecił, aby prokurator rozważył uzupełnienie kwalifikacji prawnej czynu o sprowadzenie bezpośredniego zagrożenia katastrofy w ruchu lądowym. – W międzyczasie prosiłem, aby prokuratorzy rozważyli kumulatywną kwalifikację z innego przepisu, a także rozważyli w dalszym biegu postępowania, jeśli okoliczności by na to pozwalały – o zmianę kwalifikacji nawet zarzutu zabójstwa z zamiarem ewentualnym. Dotyczy to oczywiście sytuacji zupełnie ekstremalnej – dodał. Podkreślił, że w tej sprawie nie chce przesądzać, że “takie ustalenia zostaną dokonane”.

Wiemy, że doszło do drastycznego przekroczenia zasad bezpieczeństwa w ruchu lądowym, ale, aby przyjąć kwalifikację, o której mówię, należy wykazać stan świadomości kierowcy, który, w świetle innych okoliczności towarzyszących zdarzeniu, mógł godzić się na to, że w wyniku jego zachowania może nastąpić skutek w postaci śmierci innych osób – powiedział. Dodał, że dalsze kroki prokuratury w tej sprawie będą uzależnione od dalszych opinii biegłych.

Poniżej list gończy:

Zobacz nasz film na Youtube:

Przeczytaj też najnowsze artykuły:

Najnowsze komentarze czytelników do artykułów:

TAGI ostatnich artykułów:

Andrzej Duda Anna Maćkowiak bandyci w mundurach covid Daniel Obajtek dobra osobiste Dominik Wojtasiak dług egzekucja administracyjna Eryk Cegiełka getback groźby karalne hejt Ilona Garczyńska Izba Dyscyplinarna Jarosław Kaczyński Koronawirus koszty zastępstwa procesowego KPO L4 Maciej Wąsik Marcin Madaliński marek niechciał marian banaś Mariusz Błaszczak mateusz morawiecki matki kontra zus minimalna krajowa Ministerstwo Sprawiedliwości mobbing najwyższa izba kontroli naruszenie dóbr osobistych nękanie Orlen Paweł Żebrowski Piotr Burtowski Piotr Szumlewicz PiS policja policja w czasie epidemii pomówienie prawo i sprawiedliwość prokuratura Przemysław Czarnek przestępcy z ZUS Płot Błaszczaka RODO Siewcy hejtu Solidarna Polska Straż Graniczna Sąd Sąd Okręgowy we Wrocławiu Sąd Rejonowy we Wrocławiu Sądy Sędzia Anna Borkowska tarcza antykryzysowa Tomasz Chróstny Trybunał Konstytucyjny Unia Europejska uokik Urząd Ochrony Danych Osobowych Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów Vladimir Putin wierzytelności windykacja wybory prezydenckie Władysław Frasyniuk Zakład Ubezpieczeń Społecznych Zakład ubezpieczeń społecznych zus Zarząd Główny NSZZ Policjantów Zbigniew Ziobro zjednoczona prawica zniesławienie znieważenie znieważenie funkcjonariusza ZUS ZUS oddział we Wrocławiu zusowska przestepczość ZUS we Wrocławiu Związkowa Alternatywa

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tymczasem na Twitterze:

Tymczasem na Facebooku:

Zobacz nas YouTube:

Reklama #30

Reklama #15

Reklama #16

ALARM CZASFINANSÓW

Chcesz nam podsunąc temat na reportaż? Oszukał Cię urzędnik? ZUS Cię skrzywdził? Policja i Prokuratura zawiodły? Sąd wydał niesprawiedliwy wyrok? Chcesz zwrócić uwagę redakcji na jakąś konkretną sprawę? Chciałbyś, aby redakcja zainterweniowała społecznie w Twojej sprawie? Zgłoś nam ALARM!

Ostatnie artykuły