piątek 24 marca 2023

NA CZASIE:

Poprzednie
Następne

Minister Edukacji o funkcjonariuszach publicznych: złodzieje i bandyci

2711 odsłon

Reklama #11

Reklama #12

Reklama #12

Rząd Prawa i Sprawiedliwości po wcześniejszych wyzwiskach od zdradzieckich mord, urzędasów, brudnych łapsk oraz kredytynek przechodzi do kolejnego przesunięcia marginesu dobrego wychowania w życiu publicznym. Minister Edukacji Przemysław Czarnek podjął decyzję by wprowadzić do powszechnego stosowania wyzwiska od złodziei i bandytów wobec funkcjonariuszy publicznych. Posłowie to funkcjonariusze publiczni tacy sami jak mundurowi.

Nie macie prawa mierzyć nas swoją bandycką, złodziejską miarą, bo nie wszyscy są tacy, jak wy – wrzeszczał pobudzony i rozemocjonowany Przemysław Czarnek 7 lutego 2023 w Sejmie.

Szef resortu edukacji i nauki komentował działania opozycji i mediów ws. wsparcia dla organizacji pozarządowych. Szefowi resortu edukacji dzieci puściły nerwy na sali sejmowej, gdy tłumaczył się z przyznanych 40 milionów na wille dla organizacji pozarządowych, którym wbrew radom powołanym przez niego ekspertów udzielił grantu.

Dokładnie od tygodnia trwa festiwal nienawiści, chamstwa, hejtu – nie przeciwko nam, nie przeciwko mi, nie przeciwko rządowi Zjednoczonej Prawicy, hejtu przeciwko zarządom organizacji pozarządowych, które od lat wykonują znakomitą pracę edukacyjną. Z tego miejsca chcę bardzo serdecznie państwa przeprosić, zarządy czterdziestu kilku organizacji hejtowane niemiłosiernie. (…) Wyrzuciliście z siebie mnóstwo pomyj. (…) Zanim zdemaskuję wszystkie kłamstwa i pomówienia, żądam od was: nie macie prawa mierzyć nas swoją brudną, nieuczciwą miarą. Nie wszyscy są tacy, jak wy – wrzeszczał Przemysław Czarnek.

Ci pisowscy eksperci, eksperci od Rydzyka wydali w połowie negatywne opinie. Dlaczego? Dlatego, że my ekspertów nie ustawiamy. Potrzebni na są, by pokazać ewentualne błędy we wnioskach – dodał.

W przeszłości poseł Jarosław Kaczyński znieważał funkcjonariuszy publicznych od zdradzieckich mord, którzy zamordowali mu brata. Marszałek Sejmu Ryszard Terlecki znieważał kobietę od kretynek w galerii handlowej. Teraz Przemysław Czarnej dołączył do nich ze swoimi znieważeniami funkcjonariuszy publicznych od złodziei i bandytów. Gdy publicznie takie zniewagi wypowiada minister edukacji, wicepremier czy marszałek sejmu to trudno to nazwać dobrą zmianą.

Co sądzisz na ten temat?
+1
12
+1
22
+1
21
+1
11
+1
67
+1
2
+1
1

2 komentarzy “Minister Edukacji o funkcjonariuszach publicznych: złodzieje i bandyci”

  1. Czarnek to największa świnia jaką zna Polska polityka bandyta kryminalista złodziej okradający dzieci takim wieprzom które okradają dzieci się nie wybacza powinna go spotkać natychmiastowa kara mam nadzieję że Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy ukaże go sowicie za kradzież dzieci pieniędzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązanie artykuły

Siewcy hejtu: Wicemarszałek Sejmu do kobiety – ty kretynko!

Kaczyńskiemu grozi eksmisja i wylądowanie na bruku za zniesławienie Senatora Brejzy

Czarnek w imieniu Rządu PiS: oswajanie dzieci w szkołach z pedofilią jest HiTem, ale ideologia gender i LGBT nie

Jarosław Kaczyński straci dom i trafi na bruk? Po przegranym procesie z Sikorskim będzie miał egzekucję komorniczą na 708 tysięcy złotych.

Niesiołowski niewinny korupcji i seksafery. Porażka PiS, która miała przykryć aferę dwóch wież Kaczyńskiego.

GRZEGORZ BRAUN: ZUS to piramida finansowa

Terlecki z PiS: Stanowisko Solidarnej Polski w sprawie ustawy o Sądzie Najwyższym nie przesądzi o wspólnym starcie w wyborach.

Morawiecki o Rosji: Nie robi się normalnych interesów z agresorem – po czym kupuje węgiel z Rosji

Jak nie zarazić się Koronawirusem w trakcie wyborów prezydenckich?

Poprzednie
Następne

23 odsłon

Terlecki z PiS: Stanowisko Solidarnej Polski w sprawie ustawy o Sądzie Najwyższym nie przesądzi o wspólnym starcie w wyborach.

PiS najwyraźniej akceptuje stanowisko partii Zbigniewa Ziobry dotycząca odmowy poparcia ustawy o zmianach w Sądzie Najwyższym w celu odblokowania KPO. Ryszard Terlecki w rozmowie z Polsat News wskazał, że bez znaczenia dla Zjednoczonej Prawicy jest to czy Solidarna Polska zagłosuje razem z PiS w tej ustawie.

Stanowisko Solidarnej Polski w kwestii ustawy o Sądzie Najwyższym nie będzie przesądzające w kontekście wspólnych list wyborczych – powiedział na antenie Polsat News wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki. Wyraził też nadzieję, że “koalicjanci dotrzymają nam kroku i pójdą z nami do wyborów”. – Jeśli nie, to cóż… znikną ze sceny politycznej – powiedział rozmowy z Polsat News Ryszard Terlecki.

Na 11 stycznia zaplanowano w Sejmie pierwsze czytanie ustawy o Sądzie Najwyższym, przedłożonej w grudniu ubiegłego roku. Jeśli uda się ją przegłosować – co nie jest pewne, zważając na stanowisko Solidarnej Polski, która nie zgadza się z jej zapisami – będzie to ważny krok do odblokowania środków z KPO dla Polski. 

Terlecki wskazał również, że wszystkie poprawki do ustawy zgłoszone przez opozycję zostaną odrzucone.

Opozycja zamierza zgłosić pewne poprawki, które zapewne trzeba będzie odrzucić, tak jak zwykle – powiedział Ryszard Terlecki

Oznacza to, że PiS nie uzyska większość by ustawę przegłosować w Sejmie. Solidarna Polska zagłosuje przeciw, a opozycja wobec odrzucenia jej poprawek również nie poprzez projektu Prawa i Sprawiedliwości.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tymczasem na Twitterze:

Zakład Ubezpieczeń Społecznych od wielu lat ma reputację gorszą od piramid finansowych. Prawdopodobnie Amber Gold i GetBack cieszą się większym zaufaniem, nawet dzisiaj, niż ZUS i osoby w nim pracujące.
https://www.czasfinansow.pl/zus-neka-udrecza-przesladuje-poniza-i-zniewaza-przedsiebiorcow-glownie-kobiety/

Fikcja doręczenia pozwu nadal obowiązuje. Tylko jest bardziej skomplikowana. https://www.czasfinansow.pl/fikcja-doreczenia-pozwu-nadal-obowiazuje-tylko-jest-bardziej-skomplikowana/

Europosłowie PiS nie chcą rezygnować dla Polski z europejskich pensji, emerytur i dodatków finansowych https://www.czasfinansow.pl/europoslowie-pis-nie-chca-rezygnowac-dla-polski-z-europejskich-pensji-emerytur-i-dodatkow-finansowych/

Tymczasem na Facebooku:

Zobacz nas YouTube:

Reklama #30

Reklama #15

Reklama #16

ALARM CZASFINANSÓW

Chcesz nam podsunąc temat na reportaż? Oszukał Cię urzędnik? ZUS Cię skrzywdził? Policja i Prokuratura zawiodły? Sąd wydał niesprawiedliwy wyrok? Chcesz zwrócić uwagę redakcji na jakąś konkretną sprawę? Chciałbyś, aby redakcja zainterweniowała społecznie w Twojej sprawie? Zgłoś nam ALARM!

Ostatnie artykuły