czwartek 13 czerwca 2024

NA CZASIE:

Poprzednie
Następne

Niesiołowski niewinny korupcji i seksafery. Porażka PiS, która miała przykryć aferę dwóch wież Kaczyńskiego.

2573 odsłon

Reklama #11

Reklama #12

Reklama #12

Sąd Rejonowy w Łodzi uniewinnił Stefana Niesiołowskiego w głośnym procesie dotyczącym tzw. seksafery z lat 2013-2015. O wyroku, który nie jest prawomocny, poinformował Ryszard Kalisz. Prokuratura oskarżała Niesiołowskiego o korupcję. Według śledczych miał przyjmować korzyści majątkowe i osobiste w związku z pełnioną funkcją. Postępowanie przed sądem toczyło się z wyłączeniem jawności. Wyrok zapadł po ponad 3 latach od postawienia politykowi zarzutów.

Jak podaje RMF.fm według sądu nie doszło do przestępstwa. Jak dodał adwokat Niesiołowskiego Ryszard Kalisz – obalone zostały wszystkie dowody przygotowane przez służby specjalne i prokuraturę. Według adwokata, wyrok pokazuje, że działania śledczych miały podtekst polityczny. Kalisz wrócił uwagę, że zarzuty dla jego klienta pojawiły się tuż po ujawnieniu tak zwanej “afery dwóch wież” – chodzi o podejrzenie nieprawidłowości przy planach budowy biurowców przez związaną z Prawem i Sprawiedliwością spółkę Srebrna.

Prokurator generalny złożył niezwykle długi wniosek o uchylenie immunitetu z wieloma szczegółami obyczajowymi, co było pomówieniem Stefana Niesiołowskiego i odbiło się bardzo na jego dobrach osobistych i jego rodzinie – mówi Kalisz.

Niesiołowski chce teraz oczyścić swoje imię i uzyskać zadośćuczynienie. Prokuratura natomiast zapowiedziała zaskarżenie decyzji o jego uniewinnieniu.

Do sprawy będziemy wracać!

Co sądzisz na ten temat?
+1
21
+1
1
+1
24
+1
24
+1
21
+1
23
+1
12

55 komentarzy “Niesiołowski niewinny korupcji i seksafery. Porażka PiS, która miała przykryć aferę dwóch wież Kaczyńskiego.”

 1. A ja i tak bardzo go nie lubię ze względu na jadowitość jaka wielokrotnie się wykazywał. Jestem zwolennikiem SOLIDARNOSCI i przeciwnikiem PIS ale tego gościa nie cierpię.

 2. A ja i tak bardzo go nie lubię ze względu na jadowitość jaka wielokrotnie się wykazywał. Jestem zwolennikiem SOLIDARNOSCI i przeciwnikiem PIS ale tego gościa nie cierpię.

 3. A ja i tak bardzo go nie lubię ze względu na jadowitość jaka wielokrotnie się wykazywał. Jestem zwolennikiem SOLIDARNOSCI i przeciwnikiem PIS ale tego gościa nie cierpię.

 4. Oni są specjalistami od stwarzania a potem
  przykrywania afer aferami. Myślę, że są tacy co rejestrują te wszystkie afery . Z ostatniej wizowej nie uda im się wywinąć. Dotyczy krajów zachodnich i imigrantów. Tego Zachód nie połknie tak jak my łykamy te wszystkie
  afery, aferki itd. itp.

 5. PISIORÓW metody. Oskarżyć niewinnego..i już mają przykrytą swoją aferę…pisiory to 🐖🐖🐖do potęgi 🖕🤮🖕‼️

 6. PISIORÓW metody. Oskarżyć niewinnego..i już mają przykrytą swoją aferę…pisiory to 🐖🐖🐖do potęgi 🖕🤮🖕‼️

 7. PISIORÓW metody. Oskarżyć niewinnego..i już mają przykrytą swoją aferę…pisiory to 🐖🐖🐖do potęgi 🖕🤮🖕‼️

 8. PISIORÓW metody. Oskarżyć niewinnego..i już mają przykrytą swoją aferę…pisiory to 🐖🐖🐖do potęgi 🖕🤮🖕‼️

 9. PISIORÓW metody. Oskarżyć niewinnego..i już mają przykrytą swoją aferę…pisiory to 🐖🐖🐖do potęgi 🖕🤮🖕‼️

 10. Obłąkany Świr jakiego nie ma.w żadnej Partii On już nawet na leczenie się nie nadaje Lekarze się jednolicie wypowiedzieli że dla tego awanturnika niea leku jedynie Zakład.dla nerwowo chorych.Swiat się Śmieje

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązanie artykuły

Kaczyńskiemu grozi eksmisja i wylądowanie na bruku za zniesławienie Senatora Brejzy

Minister Edukacji o funkcjonariuszach publicznych: złodzieje i bandyci

Morawiecki o Rosji: Nie robi się normalnych interesów z agresorem – po czym kupuje węgiel z Rosji

Nawoływał do zabójstwa Kaczyńskiego. Wyrok Sądu: 30% pensji na cele społeczne i przeprosiny na piśmie.

Kaczyński do dziennikarza amerykańskiego koncernu medialnego: jesteście przedstawicielami Kremla

Jarosław Kaczyński straci dom i trafi na bruk? Po przegranym procesie z Sikorskim będzie miał egzekucję komorniczą na 708 tysięcy złotych.

Łukasz Mejza wystartuje z list Prawa i Sprawiedliwości? Skutecznie na zgodę Kaczyńskiego pracuje w TVP i w social mediach

Programowy Ul PiS – Przemówienie Jarosława Kaczyńskiego na przedwyborczej konwencji

Inflacja, Marek Belka i narracja Putina: czy PiS pajacuje czy może jednak opanował ekonomię?

Poprzednie
Następne

21.7K odsłon

Kaczyński do dziennikarza amerykańskiego koncernu medialnego: jesteście przedstawicielami Kremla

Najpierw rzecznik PiS próbował oszukać dziennikarza TVN w taki sposób, że pod pozorem szacunku dla kobiet najpierw wymusił by to dziennikarki TVP oraz Polsat zadały pytania Kaczyńskiemu i Błaszczakowi. Gdy skończyły to rzecznik Prawa i Sprawiedliwości jak zawodowy cwaniak poinformował, że są już spóźnieni i konferencja się kończy. Wtedy dziennikarz TVN zadał pytanie, do wyłączonego już mikrofonu, czy w związku z problemami w wojsku Błaszczak myśli o dymisji. Kaczyńskiemu puściły nerwy i zwyzywał dziennikarza od przedstawicieli Kremla, po czym obrażony zakończył wypowiedź.

W trakcie niedawnej konferencji w Białymstoku doszło do napięcia, gdy polski polityk Jarosław Kaczyński rzekomo skierował niepochlebną uwagę w stronę dziennikarza, sugerując, że może on być przedstawicielem Kremla. Incydent ten wywołał kontrowersje i wywołał liczne spekulacje na temat ewentualnych wpływów rosyjskich na politykę w Polsce.

Nieoczekiwanie na konferencji Jarosława Kaczyńskiego w Kopczanach pojawiła się możliwość zadawania pytań przez przedstawicieli mediów. Prezes PiS odpowiedział na pytanie związane z murem na granicy, a następny w kolejce był dziennikarz TVN24 Mateusz Grzymkowski. Wówczas rzecznik PiS Rafał Bochenek wymusił zmianę kolejności.

— Widzę, że wśród nas jest niewiele kobiet dziennikarek. Bądźmy dżentelmenami, przepuśćmy kobietę — apelował.

Konferencja, która miała miejsce w piątek, zgromadziła liczne osoby związane z polityką i mediami. W trakcie dyskusji na temat aktualnych wydarzeń politycznych w kraju, Jarosław Kaczyński, lider partii Prawo i Sprawiedliwość (PiS), został zapytany o pewne kontrowersyjne działania rządu. Odpowiedź polityka wywołała zaskoczenie i zdziwienie wśród uczestników konferencji.

Jestem zmuszony traktować pana jako przedstawiciela Kremla — powiedział Jarosław Kaczyński do dziennikarza TVN24 Mateusza Grzymkowskiego.

— Nieurojone są zagrożenia związane z wpływami rosyjskimi w Polsce, które trzeba w końcu zbadać. Tego zdaje się najbardziej obawiają — odpowiedział. Następnie zaznaczył, że “ma bardzo mocną nadzieję, że [prezydent] podpisze” ustawę.

Po tej wypowiedzi rzecznik PiS zakończył konferencję i składał podziękowania politykom za przybycie, chcąc zagłuszyć dziennikarza TVN24. Ostatecznie stwierdził, że “mikrofon jest wyłączony, więc proszę nie krzyczeć”. Jednak Kaczyński uznał, że “może odpowiedzieć”.

— W tym momencie, niestety, jestem do tego zmuszony, to nie jest żadna osobista wobec pana uwaga, traktować jako przedstawiciela Kremla. Bo tylko Kreml chce, żeby ten pan [Mariusz Błaszczak] przestał być ministrem obrony narodowej — powiedział szef partii rządzącej.

Incydent ten natychmiast stał się tematem gorących dyskusji wśród uczestników konferencji oraz w mediach społecznościowych. Wielu komentatorów i internautów wyraziło zdziwienie i oburzenie wobec słów Kaczyńskiego. Niektórzy uważają, że taka sugestia ze strony prominentnego polityka jest niedopuszczalna i może wpływać na wolność prasy oraz swobodę wyrażania opinii.

W odpowiedzi na te zarzuty, przedstawiciele partii PiS twierdzą, że słowa Kaczyńskiego zostały wyrwane z kontekstu i są manipulacją. Według nich, lider partii miał jedynie na myśli możliwość wpływu rosyjskiego na niektóre media w Polsce, co jest obecnie przedmiotem wielu debat publicznych.

Jednakże, niezależnie od intencji Jarosława Kaczyńskiego, incydent ten podkreśla napięcia w polskiej polityce i narastającą atmosferę podejrzeń oraz oskarżeń o wpływy zewnętrzne. W ostatnich latach Polska była świadkiem narastających napięć w stosunkach z Rosją, zarówno na poziomie politycznym, jak i militarnym. Ta sytuacja przyczyniła się do wzrostu obaw i spekulacji na temat możliwego wpływu Rosji na wewnętrzne sprawy Polski.

Warto jednak zaznaczyć, że obecnie brak jest jednoznacznych dowodów na to, że Rosja miała bezpośredni wpływ na działania polityczne w Polsce. Wiele podejrzeń opiera się na analizie wydarzeń politycznych oraz spekulacjach, które często są postrzegane jako elementy gry politycznej.

Niemniej jednak, incydent z konferencji w Białymstoku podnosi kwestię wpływu politycznego oraz znaczenia otwartości i wolności mediów. W obecnych czasach, w których dezinformacja i manipulacja informacją są powszechne, istnieje potrzeba ochrony niezależności mediów oraz zapewnienia obywatelom dostępu do wiarygodnych źródeł informacji.

Dyskusje i debaty na temat wpływu rosyjskiego na politykę w Polsce będą prawdopodobnie trwać nadal. Ważne jest jednak, aby taka debata była oparta na faktach i dowodach, zamiast na spekulacjach i emocjach. Wpływ zewnętrzny na politykę jakiegokolwiek kraju powinien być badany i analizowany w sposób odpowiedzialny i rzetelny.

Na zakończenie, incydent na konferencji w Białymstoku przypomina nam o konieczności zachowania zdrowego sceptycyzmu i krytycznego myślenia wobec informacji, które docierają do nas z różnych źródeł. Wpływ zewnętrzny na politykę w Polsce jest tematem ważnym i wzbudzającym zainteresowanie, jednak powinniśmy być ostrożni, aby nie dawać się prowadzić emocjom i spekulacjom, które mogą zakłócać nasze społeczne debaty i podziały.

su na lin

9 komentarzy “Kaczyński do dziennikarza amerykańskiego koncernu medialnego: jesteście przedstawicielami Kremla”

 1. Jacek Ahmadeusz Szatan Kwaśniewski

  Dlaczego najszanowniejszy pan Jarosław K. i inne zbiry organizujące wybory korespondencyjne są na wolności? Koniecznie trzeba od defraudantów odzyskać pieniądze. Temat omawia mój 107 list otwarty do Prezydenta – Uwolnić kraj od sasinistów. Listu szukaj tu: http://www.poszukiwaczeboga.fora.pl/

 2. Widać i słychać po wypowiedziach, że on ma demencję. Jego pupilom to pasuje bo mogą robić takie przekręty a jemu wciskają ciemnotę. Czs odsunąć ten chory układ od władzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tymczasem na Twitterze:

Tymczasem na Facebooku:

Zobacz nas YouTube:

Reklama #30

Reklama #15

Reklama #16

ALARM CZASFINANSÓW

Chcesz nam podsunąc temat na reportaż? Oszukał Cię urzędnik? ZUS Cię skrzywdził? Policja i Prokuratura zawiodły? Sąd wydał niesprawiedliwy wyrok? Chcesz zwrócić uwagę redakcji na jakąś konkretną sprawę? Chciałbyś, aby redakcja zainterweniowała społecznie w Twojej sprawie? Zgłoś nam ALARM!

Ostatnie artykuły