sobota 18 maja 2024

NA CZASIE:

Poprzednie
Następne

Metoda na CBA to rozszerzone oszustwo typu na wnuczka – rybniczanka straciła 200 tysięcy

2691 odsłon

Reklama #11

Reklama #12

Reklama #12

Właścicielka firmy z Rybnika padła ofiarą oszusta telefonicznego, który podając się za funkcjonariusza Centralnego Biura Antykorupcyjnego ukradł 65-letniemu przedsiębiorcy 200 tysięcy złotych.

Tym razem ofiarą oszusta padła zawodowa uczestniczka rynku obrotu gospodarczego. 65-letnia właścicielka firmy z Rybnika uwierzyła telefonującemu mężczyźnie, że jest agentem CBA. Jak podaje Prokuratura Rejonowa w Rybniku mężczyzna przekonał kobietę. Przedstawił się imieniem i nazwiskiem, a następnie zadał jej szereg pytań dotyczących jej sytuacji rodzinnej. Gdy kobieta udzieliła odpowiedzi poinformował ją, że padła ofiarą ataku hakerów, gdyż z banku wykradziono jej dane osobowe i właśnie ktoś zaciągnął na jej dane kredyt w banku na kwotę kilkudziesięciu tysięcy złotych. Mężczyzna oświadczył – jak relacjonuje zdarzenie zastępca Prokuratura Barbara Drewniok – że zaraz zadzwoni do banku i zablokuje ten kredyt, po czym się rozłączył.

Kilka minut później znów zadzwonił i poinformował, że udało się zablokował kredyt, po czym przełączył ją do prokuratura. Tak przedstawił mężczyznę, któremu przekazał połączenie. Po kilku sygnałach kobieta usłyszała inny męski głos, który przedstawił się z imienia i nazwisko jako prokurator. Poinformował ją, że jest prowadzona akcja zmierzająca do ujęcia hakerów, którzy uzyskali dostęp do jej konta bankowego i w tym celu zostanie stworzone lustrzane odbicie jej rachunku bankowego, do czego niezbędny jest jej login i hasło do konta.Mężczyzna sprawiał wrażenie kompetentnego, posługiwał się językiem urzędniczym i wzbudzał zaufanie rozmówczyni. Pokrzywdzona oświadczyła, że jest aktualnie poza domem i nie pamięta swojego loginu i hasła. Mężczyzna poinformował ją, że powinna szybko pojechać do domu i odnaleźć te dane, gdyż w przeciwnym wypadku straci swoje pieniądze. Zabronił jej mówić komukolwiek o tym, nawet mężowi, przytaczając przepis przewidujący karę pozbawienia wolności za niedochowanie tajemnicy. Pokrzywdzona po powrocie do domu odebrała kolejne połączenie telefoniczne, mężczyzna poinformował ją, że zostanie wykonany przelew z jej konta na kwotę 20 000 złotych. Kobieta podała mu swój login i hasło, po czym nie rozłączając się, podała jeszcze kod SMS potwierdzający przelew otrzymany z banku – mówi prokurator – Mężczyzna oświadczył następnie, że jeżeli ta kwota nie wystarczy, będą musieli zrobić jeszcze przelew na 180 000 złotych. Kiedy przyszedł kolejny SMS z banku, pokrzywdzona podała kod do autoryzacji drugiego przelewu. Mężczyzna rozłączył się, zapowiadając, że skontaktuje się później, podając konkretną godzinę. O wskazanej godzinie zadzwonił i zapytał pokrzywdzoną, czy otrzymała jakieś SMS-y od hakerów, potem jeszcze kilka razy dzwonił do niej z zastrzeżonego numeru o podanej godzinie, zadając to samo pytanie, prawdopodobnie po to, by opóźnić moment, kiedy pokrzywdzona zorientuje się, że padła ofiara oszustwa. Kobieta straciła w ten sposób 200 000 złotych. Jeszcze tego samego dnia złożyła zawiadomienie na Policji.

Metody oszustw na wnuczka rozwijają się, a oszuści stają się coraz bardziej wyspecjalizowani w swoim kryminalnym procederze. Nie wolno ufać osobie, która dzwoni i podaje się za funkcjonariusza policji, prokuratury, czy centralnego biura antykorupcyjnego, gdyż przez telefon nie ma możliwości zweryfikować czy dzwoniąca osoba nie jest oszustem.

Co sądzisz na ten temat?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

2 komentarzy “Metoda na CBA to rozszerzone oszustwo typu na wnuczka – rybniczanka straciła 200 tysięcy”

 1. Tyle się mówi na ten temat, nagłaśnia ten proceder, że nie mogę pojąć jak osoby działalność gospodarczą dają się jeszcze na to nabrać?

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązanie artykuły

Prokurator zdegradowany za pytanie o podstawę prawną polecenia służbowego

Kolejni bandyci w mundurach z wrocławskiej Policji. Po Stachowiaku i biciu staruszek tym razem wyłudzali i oszukiwali klientów klubu ze stripteasem.

Przyjadę i Cię zabiję – PROKURATURA: To nie groźba tylko brak kultury

ZUS oszukuje ubezpieczonych wysyłając im pisma na fikcyjne adresy, albo wezwania z terminami zawitymi listem zwykłym?

Poprzednie
Następne

26.7K odsłon

Kolejni bandyci w mundurach z wrocławskiej Policji. Po Stachowiaku i biciu staruszek tym razem wyłudzali i oszukiwali klientów klubu ze stripteasem.

Wrocławscy policjanci mają reputację agresywnych. To właśnie oni odpowiadali za przesłuchanie w toalecie Igora Stachowiaka, a także za bicie staruszki w biedronce za kradzież ogórka. Teraz ich koledzy ze służby prewencji wpadli na złodziejstwie, oszustwach i kradzieżach.

CBŚP zatrzymało trzech policjantów, a jak twierdzi prokuratura odgrywali oni w zorganizowanej grupie przestępczej istotną rolę. Śledztwo nadzoruje Dolnośląski Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej we Wrocławiu.

Bandyci w mundurach profesjonalnie zorganizowali grupę przestępczą? Tak sugeruje prokuratura.

Przestępstwa policjantów miały miejsce w dwóch klubach go-go w Warszawie i w jednym we Wrocławiu. Poszkodowanych jest około 50 osób. Wyłudzenie dotyczy kwot o kilku do nawet 200 tysięcy złotych. Poszkodowanym dorzucano najprawdopodobniej do alkoholu środki odurzające.

Policjanci z CBŚP razem z policyjnym Biurem Spraw Wewnętrznych zatrzymali 15 osób podejrzanych o udział w zorganizowanej grupie przestępczej. Podejrzani mieli wyłudzać pieniądze od klientów w prowadzonych we Wrocławiu i Warszawie klubach nocnych. W trakcie zatrzymania wzięło udział aż 100 policjantów. Zabezpieczono dokumenty tożsamości osób pokrzywdzonych.

Wielomiesięczna praca policjantów tych dwóch jednostek wspólnie z Dolnośląskim Wydziałem Zamiejscowym Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej we Wrocławiu i Dolnośląskim Urzędem Celno – Skarbowym we Wrocławiu (KAS) pozwoliła na zgromadzenie materiału dowodowego i zatrzymanie 15 podejrzanych, w tym 3 policjantów, na co dzień pracujących w pionie prewencji.

Zamiast chronić obywateli policjanci oszukiwali, kradli i wyłudzali na ich szkodę pieniądze.

W okresie pandemii działały kluby rozrywkowe, w których świadczone były usługi m.in. tańca erotycznego. Z ustaleń wynikało, że najprawdopodobniej do napojów dodawano klientom niedozwolone substancje, które powodowały ograniczone możliwości psychofizyczne tych osób. Dotychczas śledczy ustalili, że oszukanych zostało ok. 50 klientów, w tym cudzoziemcy, którzy stracili kwoty od kilku do 200 tysięcy złotych. Z zebranego materiału wynika, że na konto jednego z klientów sprawcy zaciągnęli pożyczkę w wysokości 70 tysięcy złotych, która w ciągu godziny została wydana w lokalu.

Komendant Główny Policji powołał w tej sprawie grupę zadaniową składającą się z policjantów CBŚP i BSWP, której zadaniem było szczegółowe wyjaśnienie okoliczności procederu i pociągnięcie do odpowiedzialności wszystkich osób dokonujących tych przestępstw o dużym ciężarze gatunkowym – poinformowała PAP rzeczniczka CBŚP Iwona Jurkiewicz.

W Prokuraturze Krajowej podejrzanym przedstawiono zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej, w tym 4 osoby usłyszały zarzuty kierowania tą grupą. Dodatkowo przedstawiono niektórym z nich zarzuty rozbojów. W dniu dzisiejszym skierowano wnioski o tymczasowe aresztowanie wobec 15 podejrzanych.

Inne artykuły o działaniach policjantów przeczytacie poniżej:

https://www.czasfinansow.pl/czy-policjanci-z-komendy-z-incydentu-igora-stachowiaka-podczas-strajku-przed-klubem-pobili-do-nieprzytomnosci-czlowieka/
https://www.czasfinansow.pl/policjanci-sfalszowali-zarzuty-i-zeznania-sad-ocenil-ze-ich-dzialanie-bylo-durne-teraz-sami-moga-miec-zarzuty-wydalenie-z-policji-i-pozwy-cywilne/
https://www.czasfinansow.pl/policja-przegrywa-z-przedsiebiorca-z-wroclawia-czekaja-ich-pozwy-prokuratura-umarza-zarzut-wobec-niego-i-wszczyna-dochodzenie-wobec-policjantow/
https://www.czasfinansow.pl/policjantowi-i-komendantowi-grozi-proces-i-odszkodowanie-z-prywatnego-majatku-menedzerka-dyskoteki-niewinna-wykroczenia/

7 782 komentarzy “Kolejni bandyci w mundurach z wrocławskiej Policji. Po Stachowiaku i biciu staruszek tym razem wyłudzali i oszukiwali klientów klubu ze stripteasem.”

 1. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 2. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 3. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 4. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 5. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 6. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 7. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 8. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 9. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 10. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 11. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 12. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 13. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 14. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 15. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 16. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 17. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 18. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 19. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 20. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 21. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 22. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 23. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 24. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 25. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 26. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 27. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 28. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 29. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 30. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 31. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 32. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 33. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 34. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 35. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 36. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 37. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 38. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 39. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 40. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 41. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 42. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 43. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 44. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 45. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 46. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 47. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 48. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 49. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 50. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 51. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 52. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 53. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 54. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 55. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 56. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 57. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 58. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 59. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 60. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 61. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 62. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 63. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 64. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 65. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 66. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 67. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 68. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 69. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 70. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 71. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 72. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 73. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 74. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 75. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 76. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 77. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 78. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 79. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 80. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 81. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 82. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 83. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 84. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 85. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 86. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 87. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 88. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 89. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 90. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 91. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 92. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 93. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 94. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 95. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 96. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 97. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 98. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 99. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 100. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 101. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 102. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 103. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 104. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 105. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 106. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 107. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 108. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 109. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 110. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 111. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 112. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 113. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 114. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 115. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 116. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 117. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 118. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 119. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 120. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 121. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 122. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 123. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 124. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 125. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 126. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 127. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 128. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 129. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 130. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 131. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 132. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 133. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 134. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 135. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 136. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 137. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 138. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 139. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 140. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 141. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 142. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 143. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 144. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 145. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 146. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 147. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 148. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 149. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 150. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 151. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 152. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 153. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 154. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 155. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 156. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 157. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 158. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 159. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 160. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 161. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 162. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 163. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 164. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 165. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 166. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 167. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 168. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 169. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 170. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 171. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 172. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 173. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 174. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 175. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 176. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 177. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 178. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 179. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 180. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 181. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 182. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 183. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 184. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 185. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 186. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 187. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 188. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 189. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 190. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 191. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 192. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 193. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 194. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 195. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 196. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 197. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 198. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 199. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 200. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 201. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 202. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 203. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 204. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 205. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 206. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 207. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 208. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 209. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 210. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 211. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 212. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 213. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 214. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 215. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 216. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 217. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 218. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 219. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 220. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 221. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 222. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 223. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 224. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 225. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 226. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 227. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 228. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 229. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 230. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…

 231. Co wy tak spamujecie tym czasemfinansów, po kilka postów dziennie z czego 99% nic wspólnego z grupą. Robi się syf…