czwartek 13 czerwca 2024

NA CZASIE:

Poprzednie
Następne

Wielomiliardowe odszkodowania za zbrodnie księży na dzieciach!

21.5K odsłon
2K

Reklama #11

Reklama #12

Reklama #12

Rząd Kanady ogłosił, że w ramach ugody, zobligował się do zapłaty zadość uczynnienia w kwocie 40 miliardów dolarów kanadyjskich. Sprawa dotyczy masowych gwałtów i zabójstw popełnianych głównie przez księży katolickich i zakonnice na dzieciach odebranym rdzennym mieszkańcom Kanady.

Do aktów przemocy dochodziło w placówkach opiekuńczych, prowadzonych głownie przez Kościół katolicki. W ciągu kilkudziesięciu lat XX wieku rdzennym rodzinom odebrano kilkaset tysięcy dzieci, umieszczając je w szkołach z internatami w celu asymilacji. Tysiące z nich zmarło z niedożywienia i chorób, było maltretowanych fizycznie lub seksualnie.

Skalę tego zjawiska ujawniły nieoznakowane groby, odkrywane stopniowo na terenach zamkniętych dopiero w latach 90-tych XX wieku szkół. Odnaleziono ponad 1000 ciał, a poszukiwania nadal trwają, ale już szacuje się je w tysiącach.

Odkrycie spowodowało gwałtowne protesty, które przejawiały się głównie w podpalaniu i dewastacji kościołów. Efektem tego było również zniszczenie pomnika Jana Pawła II stojącego przy polskim kościele w miejscowości Edmonton w środkowej Kanadzie. Pomnik został wymalowany czerwoną farbą, a od niego została wytyczona trasa z odciśniętych stóp za pomocą tej że farby, prowadząca do drzwi pobliskiego kościoła.

Dlaczego to obywatele Kanady będą płacić za te krzywdy?

Pytanie , dlaczego to rząd Kanady zdeklarował się wypłacić tak wysokie odszkodowanie, to jest około 127 miliardów polskich złotych, które w znacznej części zostanie wypłacone rodzinom pokrzywdzonych , a nie zrobił tego przedstawiciel winnych tych okrutnych zbrodni z siedzibą w Watykanie?

Jak wiadomo na przełomie wieków, Watykan “dorobił” się ogromnego bogactwa i jest drugim na świecie właścicielem ziemskim , tuż po Wielkiej Brytanii.

Bulwersujące, poza samym aktem barbarzyństwa, jest to, że jak do tej pory, żadni hierarchowie watykańscy łącznie z obecnie urzędującym papieżem nie wyrazili żadnej formy skruchy czy oficjalnych przeprosin, aczkolwiek ubolewają nad tym faktem, cokolwiek miałoby to znaczyć.

Stanowisko w tej sprawie zajął  premier Kanady Justin Trudeau:

“Jako katolik jestem głęboko rozczarowany stanowiskiem, jakie Kościół katolicki zajmuje teraz i w ciągu ostatnich wielu lat – powiedział szef kanadyjskiego rządu”

Jest to kolejna tak duża „masakra” ujawniona na dzieciach. Pamiętamy o podobnym odkryciu, które miało miejsce w Irlandii, odkrycie tej strasznej zbrodni na wyspie spowodowało praktycznie odsunięcie się je mieszkańców całkowicie od wiary katolickiej.

Co sądzisz na ten temat?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
1
+1
0
+1
8

13 komentarzy “Wielomiliardowe odszkodowania za zbrodnie księży na dzieciach!”

 1. Mariakopyta41@gmail.com

  O zgrozo!!!!..nie ma Boga .bo gdyby był???Nie pozwoliłby na to …najgorsza że zbrodni…to ZBRODNIA NA DZIECIACH !!!!!!. Najwyższy wymiar K A R Y ! ?? Jak myślicie ..JAKI? “

 2. Mariakopyta41@gmail.com

  O zgrozo!!!!..nie ma Boga .bo gdyby był???Nie pozwoliłby na to …najgorsza że zbrodni…to ZBRODNIA NA DZIECIACH !!!!!!. Najwyższy wymiar K A R Y ! ?? Jak myślicie ..JAKI? “

 3. Mariakopyta41@gmail.com

  O zgrozo!!!!..nie ma Boga .bo gdyby był???Nie pozwoliłby na to …najgorsza że zbrodni…to ZBRODNIA NA DZIECIACH !!!!!!. Najwyższy wymiar K A R Y ! ?? Jak myślicie ..JAKI? “

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązanie artykuły

Czarnek w imieniu Rządu PiS: oswajanie dzieci w szkołach z pedofilią jest HiTem, ale ideologia gender i LGBT nie

Wraca afera pedofilii w podręcznikach dla dzieci. Czarnek: to nie mój problem.

Księża dostają mandaty i kary administracyjne od Sanepidu tak jak wszyscy obywatele

ZIOBRO: Czas podawać nazwiska sędziów

Poprzednie
Następne

2371 odsłon

Czarnek w imieniu Rządu PiS: oswajanie dzieci w szkołach z pedofilią jest HiTem, ale ideologia gender i LGBT nie

Minister Przemysław Czarnek realizuje swój program wprowadzenia do nauki dzieci “HiT” czyli Historia i Teraźniejszość. Resort jest bardzo zadowolony z podręcznika, jak twierdzi Czarnek książka przeszła pozytywną ocenę merytoryczną – mimo, że znajdują się w niej treści oswajające dzieci z pedofilią. Niedawno Prezydent Andrzej Duda, także z PiS, ułaskawił pedofila. Pisał o tym magazyn Fakt.

Przemysław Czarnek podczas konferencji, która odbyła się 14 czerwca stwierdził, że pierwszy podręcznik do nauczania nowego przedmiotu o nazwie Historia i Teraźniejszość jest już prawie ukończony. „Zostaje tylko ocena językowa, bo ocena merytoryczna jest absolutnie pozytywna” – zaznaczył szef resortu. Tymczasem „Rzeczpospolita” dotarła do fragmentów opiniowanego obecnie podręcznika. W książce mają znajdować się szokujące treści, między innymi opis kontaktów pedofilskich jednego z polityków.

Jedn z książek HiT jest autorstwa profesora Wojciecha Roszkowskiego. Ukazał się niedawno nakładem wydawnictwa Biały Kruk. Wydawnictwo na oficjalnej stronie tak opisuje autora:

“Wybitny badacz, historyk i ekonomista, człowiek bardzo aktywny społecznie – postawił na narracyjność. W połączeniu z atrakcyjnym stylem pisania powinno przynieść to istotny efekt dydaktyczny, pobudza bowiem ciekawość czytelnika-ucznia.”

Nie wiadomo jeszcze, czy podręcznik rzeczywiście posłuży do nauki przedmiotu. Wiele wskazuje jednak, że książka zostanie przyjęta. Zachwycał się nią bowiem minister Przemysław Czarnek.

“Będzie to znakomity podręcznik, z którego będą się uczyć najnowszej historii nowe, młode pokolenia Polaków” – tłumaczył podczas konferencji dla nauczycieli. “Zostaje tylko ocena językowa, bo ocena merytoryczna jest absolutnie pozytywna” – podkreślał szef resortu, jednocześnie nie szczędząc słów zachwytu.

Tymczasem, jak donosi “Rzeczpospolita” treści, które można znaleźć w książce, szokują. Podręcznik ma zawierać między innymi opis kontaktów pedofilskich jednego z wpływowych polityków Daniela Cohna-Bendita.

“Mój flirt z dziećmi szybko przyjął charakter erotyczny. Te małe pięcioletnie dziewczynki już wiedziały, jak mnie podrywać. Kilka razy zdarzyło się, że dzieci rozpięły mi rozporek i zaczęły mnie głaskać. Ich żądania były dla mnie kłopotliwe. Jednak często mimo wszystko i ja je głaskałem” – tak ma brzmieć fragment, znajdujący się w opiniowanym obecnie podręczniku do nauczania HiT.

Niepokój wzbudza także antyeuropejskie nastawienie autora. Fragmenty książki opublikował niedawno Onet. Możemy w nich przeczytać, że w Unii Europejskiej religie “usiłuje się już niwelować poprzez lansowanie ateizmu i wcielanie go w życie nawet metodami urzędniczo-administracyjnymi”, a także, że “członkowie Unii Europejskiej nie posiadają wspólnoty historycznej niezbędnej do zgodnego i sprawnego funkcjonowania planowanej federacji. Nie istnieje też wspólnota językowa. Bardzo różne są tradycje i obyczaje w krajach członkowskich”. Nie brakuje także kontrowersyjnych słów o feminizmie oraz “ideologii gender”.

Interneuci i przeciętni odbiorcy tych wiadomości dochodzą do wniosku, że ideologia gender i LGBT dla Ministra Przemysława Czarnka, który w tej kwestii reprezentuje stanowisko Rządu PiS, jest szkodliwa dla nauki dzieci, ale oswajanie dzieci z pedofilią jest czymś naturalnym dla Rządu PiS.

Minister Czarnek bagatelizuje kwestie oswajania dzieci z pedofilią, ale twierdzi również, że jest to problem wydawnictwa, a nie ministerstwa i Rządu, który ten podręcznik siłą wprowadza do polskich szkół. Nauczyciele zapowiadają protest i bunt. Nie chcą korzystać z tych książek na swoich lekcjach.

6 komentarzy “Czarnek w imieniu Rządu PiS: oswajanie dzieci w szkołach z pedofilią jest HiTem, ale ideologia gender i LGBT nie”

 1. Każdego zjebanego genetycznie pedała i lezbę należy zawiesić na drzewie, nogami do góry i podciąć gardło. Tajniackie upośledzone jebane kurwy policyjne mogą wam pomóc jak sobie przyłoży służbową broń do zjebanego dekla i naciśnie spust.

 2. Coś tak obrzydliwego to tylko Czarnej może nazwać informowanie o tym jak się bronić przed tym obrzydliwym przestępstwem.
  B. rozpowszechnionym wśród księży, których pan popiera i przepłaca.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tymczasem na Twitterze:

Tymczasem na Facebooku:

Zobacz nas YouTube:

Reklama #30

Reklama #15

Reklama #16

ALARM CZASFINANSÓW

Chcesz nam podsunąc temat na reportaż? Oszukał Cię urzędnik? ZUS Cię skrzywdził? Policja i Prokuratura zawiodły? Sąd wydał niesprawiedliwy wyrok? Chcesz zwrócić uwagę redakcji na jakąś konkretną sprawę? Chciałbyś, aby redakcja zainterweniowała społecznie w Twojej sprawie? Zgłoś nam ALARM!

Ostatnie artykuły