wtorek 27 lutego 2024

NA CZASIE:

Poprzednie
Następne

Prezydent Andrzej Duda: Nie ma zagrożenia ze strony Białorusi. Co dalej z płotem Błaszczaka?

2315 odsłon

Reklama #11

Reklama #12

Reklama #12

30 czerwca 2022 Prezydent Andrzej Duda wypowiedział się w Madrycie na temat sytuacji konfliktu Polski z Białorusią. Przypomnijmy, że Rząd PiS twierdząc, że na granicy z Białorusią ma miejsce kryzys i konflikt straszniejszy niż wojna w Ukrainie zdecydował się na budowę płotu Błaszczaka.

Duda powiedział pytany o zagrożenia ze strony Łukaszenki stwierdził kategorycznie, że na dzisiaj nie czuje on jako Prezydent ani nie czuje też NATO jakiegokolwiek niebezpieczeństwa ze strony Białorusi. Stwierdził również, że nie uważa, aby Białoruś włączyła się w militarny sposób w wojnę w Ukrainie.

W tle z wyraźnie zaniepokojoną miną przysłuchiwał się stanowisku Prezydenta wicepremier Mariusz Błaszczak, twórca wartego około półtora miliarda płotu Błaszczaka na granicy Polski z Białorusią. Błaszczak wraz z innymi ministrami od miesięcy przekonuje, że Polsce grozi ze strony Białorusi wielkie niebezpieczeństwo i budowa płotu Błaszczaka, z wyłączeniem procedur budowlanych i procedur przetargowych, jest kluczowa, aby zapewnić Polakom bezpieczeństwo. Na płot Błaszczaka wydano z publicznych pieniędzy setki milionów złotych.

Do sprawy płotu Błaszczaka będzie wracać.

Co sądzisz na ten temat?
+1
12
+1
44
+1
23
+1
24
+1
23
+1
11
+1
12

2 komentarzy “Prezydent Andrzej Duda: Nie ma zagrożenia ze strony Białorusi. Co dalej z płotem Błaszczaka?”

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązanie artykuły

Szef MSWiA Mariusz Kamiński próbuje ukraść chwałę Mariuszowi Błaszczakowi. Nieskutecznie. Płot Błaszczaka ma jednego twórcę

Prawo Dudy nie wypełnia kamieni milowych Unii Europejskiej. Cała legislacja Dudy nadaje się do śmietnika.

Straciłeś pracę? MON przymusowo wcieli Cię do wojska!

Porwanie 14-latki w Poznaniu. Prokuratura postawiła zarzuty. Sprawcami katolickie dzieci wychowane w duchu chrześcijaństwa.

Podatek od zrzutek na chore dzieci: gangsterskie, złodziejskie, znieważające – ludzie wściekli na Andrzeja Dudę

Prezydent Andrzej Duda chce niemieckich Patriotów wbrew cwaniactwu PiS. Minister od płotów skarcony.

Tydzień dwulicowości: Orlen kupuje ropę z Rosji dla Czech. Czy Morawiecki już nie uważa handlu ropą z Rosją za sponsorowanie mordu narodu ukraińskiego?

Kryzys ukraińskiego zboża. Zełensky krytykuje Polskę.

Systemy Patriot w Polsce. PiS ich nie chce od Niemców. Thomas Bagger zabiera głos

Poprzednie
Następne

21.6K odsłon

Prezydent Duda chwali współpracowników skazanych za przestępstwa urzędnicze Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika

Andrzej Duda, aktualny Prezydent, wypowiedział się o reputacji i metodach pracy najbliższych współpracowników Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika – Błażeja Pobożego oraz Stanisława Żaryna. Powiedział: Macie panowie za sobą wielkie doświadczenie i cechujecie się rzetelnością wykonywania powierzonych zadań. Najlepszym dowodem na Wasz propaństwowy patriotyzm jest to, że współpracowaliście w ostatnich latach z Ministrami Mariuszem Kamińskim i Maciejem Wąsikiem.

W czasie powołania Błażeja Pobożego i Stanisława Żaryna na doradców Prezydenta Mariusz Kamiński oraz Maciej Wąsik są poszukiwani przez Policję do zatrzymania ich w celu doprowadzenia do więzienia w związku z prawomocnym wyrokiem skazującym ich za przestępstwa urzędnicze.

Zobacz nasz film na Youtube:

Przeczytaj też najnowsze artykuły:

Najnowsze komentarze czytelników do artykułów:

TAGI ostatnich artykułów:

Andrzej Duda Anna Maćkowiak bandyci w mundurach covid Daniel Obajtek dobra osobiste Dominik Wojtasiak dług egzekucja administracyjna Eryk Cegiełka Gertruda Uścinska getback groźby karalne hejt Ilona Garczyńska Jarosław Kaczyński Koronawirus koszty zastępstwa procesowego KPO L4 Maciej Wąsik Marcin Madaliński marek niechciał marian banaś Mariusz Błaszczak Mariusz Kamiński mateusz morawiecki matki kontra zus minimalna krajowa Ministerstwo Sprawiedliwości mobbing najwyższa izba kontroli naruszenie dóbr osobistych nękanie Orlen Paweł Żebrowski Piotr Burtowski Piotr Szumlewicz PiS policja policja w czasie epidemii pomówienie prawo i sprawiedliwość prokuratura Przemysław Czarnek przestępcy z ZUS Płot Błaszczaka RODO Siewcy hejtu Solidarna Polska Straż Graniczna Sąd Sąd Okręgowy we Wrocławiu Sąd Rejonowy we Wrocławiu Sądy Sędzia Anna Borkowska tarcza antykryzysowa Tomasz Chróstny Trybunał Konstytucyjny Unia Europejska uokik Urząd Ochrony Danych Osobowych Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów Vladimir Putin windykacja wybory prezydenckie Władysław Frasyniuk Zakład Ubezpieczeń Społecznych Zakład ubezpieczeń społecznych zus Zarząd Główny NSZZ Policjantów Zbigniew Ziobro zjednoczona prawica zniesławienie znieważenie znieważenie funkcjonariusza ZUS ZUS oddział we Wrocławiu zusowska przestepczość ZUS we Wrocławiu Związkowa Alternatywa

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tymczasem na Twitterze:

Tymczasem na Facebooku:

Zobacz nas YouTube:

Reklama #30

Reklama #15

Reklama #16

ALARM CZASFINANSÓW

Chcesz nam podsunąc temat na reportaż? Oszukał Cię urzędnik? ZUS Cię skrzywdził? Policja i Prokuratura zawiodły? Sąd wydał niesprawiedliwy wyrok? Chcesz zwrócić uwagę redakcji na jakąś konkretną sprawę? Chciałbyś, aby redakcja zainterweniowała społecznie w Twojej sprawie? Zgłoś nam ALARM!

Ostatnie artykuły