niedziela 26 marca 2023

NA CZASIE:

Poprzednie
Następne

Nawoływał do zabójstwa Kaczyńskiego. Wyrok Sądu: 30% pensji na cele społeczne i przeprosiny na piśmie.

21.3K odsłon
1K

Reklama #11

Reklama #12

Reklama #12

Wraca sprawa byłego lidera Nowoczesnej w Przemyślu, który we wpisach na twitterze nawoływał do eksterminacji “kaczego chuja”. Ponieważ w tej sprawie uznano, że “kaczy chuj” musi oznaczać Jarosława Kaczyńskiego to uruchomiona została aparatura państwowa, której ochronie nie podlega żaden inny obywatel. Europoseł PiS Dominik Tarczyński zapowiedział w rozmowie z portalem tvp.info, że w związku z nienawistnymi wpisami Kurosza złoży zawiadomienie do prokuratury.

O co chodzi?

Mężczyzna opublikował na portalu twitter kilka wpisów. Poniżej przedstawiamy je w całości:

– To nawoływanie do morderstwa prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, do gazowania senatorów PiS. Takie postawy będą piętnowane, on musi ponieść za to odpowiedzialność. To jest mowa nazistów, to skandal – wskazał wtedy Tarczyński.

O tym, że mężczyzna został zatrzymany i jest przewożony do prokuratury w Rzeszowie poinformował Minister Maciej Wąsik za pośrednictwem swojego twittera:

Dzisiaj w sprawie zapadł wyrok. Wiemy już jaką karę poniósł mężczyzna za nawoływanie do zabójstwa

Jak podaje portal tvp.info Sąd Okręgowy w Warszawie skazał Kamila K. i wymierzył mu karę trzech miesięcy ograniczenia wolności „polegającą na potrąceniu 10 procent wynagrodzenia za pracę w stosunku miesięcznym na rzecz Stowarzyszenia Polskie Towarzystwo Prawa Antydyskryminacyjnego”.

Były lider partii Nowoczesna w Przemyślu został również zobowiązany do przeproszenia pokrzywdzonego w formie listownej.

Przypomnijmy, że mężczyzna po wpisach na twitterze został zatrzymany przez Policję. Nad ranem. Postawiono mu zarzuty za które miało mu grozić pięć lat więzienia. Nie przyznał się do nawoływania do zabójstwa, ale przyznał się do gróźb bezprawnych.

Zastosowano wobec niego wolnościowe środki zapobiegawcze – dozór policji i obowiązek stawiennictwa na policji dwa razy w tygodniu. Ponadto zastosowano poręczenie majątkowe w kwocie 5 tys. zł.

Ostatecznie były polityk Nowoczesnej, który nawoływał do zabójstwa Jarosława Kaczyńskiego został skazany przez Sąd na przekazanie 30% swojej pensji (rozłożone na trzy miesięczne raty po 10%) na cel społeczny oraz do przeproszenia na piśmie pokrzywdzonego.

Więcej o sprawie pisaliśmy w poniższym artykule:

https://www.czasfinansow.pl/policja-zatrzymala-bylego-polityka-nowoczesnej-gdyz-rzekomo-nawolywal-do-przestepstwa/
Co sądzisz na ten temat?
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

2 komentarzy “Nawoływał do zabójstwa Kaczyńskiego. Wyrok Sądu: 30% pensji na cele społeczne i przeprosiny na piśmie.”

  1. JotSA/Warszawa

    prawo bierze w ochronę sprawcę działającego pod wpływem swej indolencji. W danym razie nie było groźby, bo nie wywołała ona leku, sprawca działal w sposób motywowany brakiem rozsądku.. Wiadomo bowiem w całej RP o szczególnych walorach prezesa PIS-u wobec którego pozostali nasi ziomkowie to tylko zakazane mordy. Sprawca nie był świadomy tak szczególnych przymiotów Prezesa PIS, co powinno mieć wpływ na orzekanie o karze, a nawet o winie.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązanie artykuły

Minister Edukacji o funkcjonariuszach publicznych: złodzieje i bandyci

Jarosław Kaczyński straci dom i trafi na bruk? Po przegranym procesie z Sikorskim będzie miał egzekucję komorniczą na 708 tysięcy złotych.

Kaczyńskiemu grozi eksmisja i wylądowanie na bruku za zniesławienie Senatora Brejzy

Niesiołowski niewinny korupcji i seksafery. Porażka PiS, która miała przykryć aferę dwóch wież Kaczyńskiego.

Morawiecki o Rosji: Nie robi się normalnych interesów z agresorem – po czym kupuje węgiel z Rosji

Poprzednie
Następne

2711 odsłon

Minister Edukacji o funkcjonariuszach publicznych: złodzieje i bandyci

Rząd Prawa i Sprawiedliwości po wcześniejszych wyzwiskach od zdradzieckich mord, urzędasów, brudnych łapsk oraz kredytynek przechodzi do kolejnego przesunięcia marginesu dobrego wychowania w życiu publicznym. Minister Edukacji Przemysław Czarnek podjął decyzję by wprowadzić do powszechnego stosowania wyzwiska od złodziei i bandytów wobec funkcjonariuszy publicznych. Posłowie to funkcjonariusze publiczni tacy sami jak mundurowi.

Nie macie prawa mierzyć nas swoją bandycką, złodziejską miarą, bo nie wszyscy są tacy, jak wy – wrzeszczał pobudzony i rozemocjonowany Przemysław Czarnek 7 lutego 2023 w Sejmie.

Szef resortu edukacji i nauki komentował działania opozycji i mediów ws. wsparcia dla organizacji pozarządowych. Szefowi resortu edukacji dzieci puściły nerwy na sali sejmowej, gdy tłumaczył się z przyznanych 40 milionów na wille dla organizacji pozarządowych, którym wbrew radom powołanym przez niego ekspertów udzielił grantu.

Dokładnie od tygodnia trwa festiwal nienawiści, chamstwa, hejtu – nie przeciwko nam, nie przeciwko mi, nie przeciwko rządowi Zjednoczonej Prawicy, hejtu przeciwko zarządom organizacji pozarządowych, które od lat wykonują znakomitą pracę edukacyjną. Z tego miejsca chcę bardzo serdecznie państwa przeprosić, zarządy czterdziestu kilku organizacji hejtowane niemiłosiernie. (…) Wyrzuciliście z siebie mnóstwo pomyj. (…) Zanim zdemaskuję wszystkie kłamstwa i pomówienia, żądam od was: nie macie prawa mierzyć nas swoją brudną, nieuczciwą miarą. Nie wszyscy są tacy, jak wy – wrzeszczał Przemysław Czarnek.

Ci pisowscy eksperci, eksperci od Rydzyka wydali w połowie negatywne opinie. Dlaczego? Dlatego, że my ekspertów nie ustawiamy. Potrzebni na są, by pokazać ewentualne błędy we wnioskach – dodał.

W przeszłości poseł Jarosław Kaczyński znieważał funkcjonariuszy publicznych od zdradzieckich mord, którzy zamordowali mu brata. Marszałek Sejmu Ryszard Terlecki znieważał kobietę od kretynek w galerii handlowej. Teraz Przemysław Czarnej dołączył do nich ze swoimi znieważeniami funkcjonariuszy publicznych od złodziei i bandytów. Gdy publicznie takie zniewagi wypowiada minister edukacji, wicepremier czy marszałek sejmu to trudno to nazwać dobrą zmianą.

2 komentarzy “Minister Edukacji o funkcjonariuszach publicznych: złodzieje i bandyci”

  1. Czarnek to największa świnia jaką zna Polska polityka bandyta kryminalista złodziej okradający dzieci takim wieprzom które okradają dzieci się nie wybacza powinna go spotkać natychmiastowa kara mam nadzieję że Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy ukaże go sowicie za kradzież dzieci pieniędzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tymczasem na Twitterze:

Zakład Ubezpieczeń Społecznych od wielu lat ma reputację gorszą od piramid finansowych. Prawdopodobnie Amber Gold i GetBack cieszą się większym zaufaniem, nawet dzisiaj, niż ZUS i osoby w nim pracujące.
https://www.czasfinansow.pl/zus-neka-udrecza-przesladuje-poniza-i-zniewaza-przedsiebiorcow-glownie-kobiety/

Fikcja doręczenia pozwu nadal obowiązuje. Tylko jest bardziej skomplikowana. https://www.czasfinansow.pl/fikcja-doreczenia-pozwu-nadal-obowiazuje-tylko-jest-bardziej-skomplikowana/

Europosłowie PiS nie chcą rezygnować dla Polski z europejskich pensji, emerytur i dodatków finansowych https://www.czasfinansow.pl/europoslowie-pis-nie-chca-rezygnowac-dla-polski-z-europejskich-pensji-emerytur-i-dodatkow-finansowych/

Tymczasem na Facebooku:

Zobacz nas YouTube:

Reklama #30

Reklama #15

Reklama #16

ALARM CZASFINANSÓW

Chcesz nam podsunąc temat na reportaż? Oszukał Cię urzędnik? ZUS Cię skrzywdził? Policja i Prokuratura zawiodły? Sąd wydał niesprawiedliwy wyrok? Chcesz zwrócić uwagę redakcji na jakąś konkretną sprawę? Chciałbyś, aby redakcja zainterweniowała społecznie w Twojej sprawie? Zgłoś nam ALARM!

Ostatnie artykuły