sobota 1 kwietnia 2023

NA CZASIE:

Poprzednie
Następne

Na płocie Błaszczaka zawisł uchodźca. W gronie PiS i funkcjonariuszy rasistowskie żarty.

2173 odsłon

Reklama #11

Reklama #12

Reklama #12

6 października 2022 na twitterze opublikowano zdjęcie uchodźcy, który zawisł na płocie Błaszczaka. Zdjęcie spodobało się nie tylko wyborcom PiS, ale także ich Posłom. Paweł Lisiecki w imieniu Prawa i Sprawiedliwości wydał komentarz, że zdjęcie wiszącego na płocie Błaszczaka uchodźcy powinno być upublicznione na portalach na Bliskim Wschodzie, aby osoby o innym kolorze skóry wiedzieli, że tak kończą się wycieczki do Polski organizowane przez Łukaszenkę. Na grupach facebookowych skupiających funkcjonariuszy różnych służb przeczytać można rasistowski zachwyt, że ten człowiek wisi na płocie.

W internecie pojawił się też film na których dwóch funkcjonariuszy na granicy ma świetny ubaw z tego, że człowiek innego koloru skóry zawisł na płocie Błaszczaka. Robią mu zdjęcia i czekają aż sam spadnie na ziemię. Jeden z funkcjonariuszy stwierdza, że człowiek zaraz “jebnie”. Gdy to się stało funkcjonariusz nagrywający filmik stwierdza “zajebisty”.

To zachowanie funkcjonariuszy i ich komentarze spotkały się z uznaniem nie tylko wśród wyborców PiS, ale samych posłów PiS, ale też i innych mundurowych, którzy w internecie pozwalają sobie na rasistowskie komentarze.

Władysław Frasyniuk był pierwszy w Polsce, które zwrócił uwagę opinii publicznej na rasistowskie zachowania mundurowych na granicy z Białorusią. W sierpniu 2022 po swojej rozprawie o znieważenie funkcjonariuszy służących na granicy powiedział:

Jesteśmy rok od tamtego wydarzenia i widać wyraźnie, że nie tylko w polskiej ale i międzynarodowej opinii publicznej mówi się o rasistach w polskim rządzie, którzy tych biednych ludzi, uciekających przed śmiercią, skazują na śmierć. To jest proces o prawo i pytanie o to czy można ludzi tak traktować, pozbawiając człowieczeństwa”

Od sierpnia 2022 minęło kilka tygodni, a funkcjonariusze sami dostarczyli dowodów, które mogą potwierdzać, że Frasyniuk się nie mylił w swojej ocenie.

Co sądzisz na ten temat?
+1
12
+1
22
+1
13
+1
2
+1
4
+1
1
+1
1

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązanie artykuły

Frasyniuk miał rację? 43 celników z granicy z Białorusią oskarżonych o przekroczenie uprawnień i fałszowanie dokumentów dot. zwrotu VAT

Po 128 dniach wojny w Ukrainie PiS ocenił, że od 1 lipca 2022 jest przy granicy z Białorusią bezpiecznej niż w Ukrainie.

Błaszczak stawia nowy płot. Tym razem na granicy z Rosją. Na granicy z pisowskim wrogiem Polski – Niemcami – jeszcze Błaszczak płotu nie stawia.

Płot Błaszczaka: Straż Graniczna raportuje zaawansowany stan prac.

Prezydent Andrzej Duda: Nie ma zagrożenia ze strony Białorusi. Co dalej z płotem Błaszczaka?

Prezydent Andrzej Duda chce niemieckich Patriotów wbrew cwaniactwu PiS. Minister od płotów skarcony.

Szef MSWiA Mariusz Kamiński próbuje ukraść chwałę Mariuszowi Błaszczakowi. Nieskutecznie. Płot Błaszczaka ma jednego twórcę

Poprzednie
Następne

2862 odsłon

Prezydent Andrzej Duda chce niemieckich Patriotów wbrew cwaniactwu PiS. Minister od płotów skarcony.

Propozycja przekazania Polsce przez Niemcy systemów Patriot to ważny gest sojuszniczy; chcielibyśmy, żeby te zestawy obrony przeciwrakietowej znalazły się blisko granicy z Ukrainą i chroniły ten obszar – mówił 21 listopada 2022 prezydent Andrzej Duda. Dał tym samym wyraz dezaprobaty wobec cwaniactwa szefa MON, który najpierw ucieszył się z pomocy Niemców, a potem Jarosław Kaczyński przypomniał mu, że Niemcy są śmiertelnym wrogiem PiS. Minister, którego życiowym osiągnięciem jest postawienie dwóch płotów przy granicy z Białorusią i Rosją pokornie uznał wtedy, że wyrzutnie Patriot powinny trafić do Ukrainy, a nie Polski.

Chcielibyśmy, żeby te zestawy obrony przeciwrakietowej znalazły się blisko granicy, żeby tam chroniły ten obszar – powiedział w Polsat News Andrzej Duda.

Prezydent pytany, czy dla niego Niemcy są sojusznikiem, czy rywalem, powiedział, że „Niemcy są naszym sojusznikiem”. Podkreślił, że Polska i Niemcy należą do Sojuszu Północnoatlantyckiego, prowadzą wspólnie różne przedsięwzięcia militarne, a nasi żołnierze wspólnie ćwiczą – Jesteśmy razem w jednym sojuszu obronnym

My wspieramy Ukrainę, wysłaliśmy potężne wsparcie zbrojne, dzisiaj otrzymujemy wsparcie ze strony Niemiec. To bardzo dobry gest sojuszniczy. Ale w wielu punktach rywalizujemy ze sobą, chociażby w kwestiach gospodarczych

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tymczasem na Twitterze:

Zakład Ubezpieczeń Społecznych od wielu lat ma reputację gorszą od piramid finansowych. Prawdopodobnie Amber Gold i GetBack cieszą się większym zaufaniem, nawet dzisiaj, niż ZUS i osoby w nim pracujące.
https://www.czasfinansow.pl/zus-neka-udrecza-przesladuje-poniza-i-zniewaza-przedsiebiorcow-glownie-kobiety/

Fikcja doręczenia pozwu nadal obowiązuje. Tylko jest bardziej skomplikowana. https://www.czasfinansow.pl/fikcja-doreczenia-pozwu-nadal-obowiazuje-tylko-jest-bardziej-skomplikowana/

Tymczasem na Facebooku:

Zobacz nas YouTube:

Reklama #30

Reklama #15

Reklama #16

ALARM CZASFINANSÓW

Chcesz nam podsunąc temat na reportaż? Oszukał Cię urzędnik? ZUS Cię skrzywdził? Policja i Prokuratura zawiodły? Sąd wydał niesprawiedliwy wyrok? Chcesz zwrócić uwagę redakcji na jakąś konkretną sprawę? Chciałbyś, aby redakcja zainterweniowała społecznie w Twojej sprawie? Zgłoś nam ALARM!

Ostatnie artykuły