sobota 23 września 2023

NA CZASIE:

Poprzednie
Następne

Nowy zwiastun Wikinga

2353 odsłon

Reklama #11

Reklama #12

Reklama #12

Już 22 kwietnia w polskich kinach odbędzie się premiera nowego filmu Roberta Eggersa. Reżysera, który zasłynął z takich produkcji jak Wiedźma czy Lighthouse.

Fabuła przedstawi losy pozbawionego królestwa księcia, który podporządkowuje całe swoje życie zemście na mordercy jego ojca.

W obsadzie: Alexander Skarsgård, Anya Taylor-Joy, Nicole Kidman, Ethan Hawke, Willem Defoe, Claes Bang, Björk i Hafþór Júlíus Björnsson.

Poniżej najnowszy zwiastun

Co sądzisz na ten temat?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązanie artykuły

Zamach Sądu Administracyjnego na PiS i kopalnię Turów. To kolejny atak po TSUE. Oczywiście w opinii PiS

Wojna gangów w Trybunale Konstytucyjnym. Ojciec Chrzestny prosi by gangi się odkłóciły. Czy dojdzie do nocy sztacheciarzy?

Super Kasa

Sędzia Joanna Żelazny: apelacja Józefa Piniora zakończona częściowym sukcesem

NBP stracił prawie 17 mld złotych w 2022 roku – co to oznacza dla polskiej gospodarki?

Straciłeś pracę? MON przymusowo wcieli Cię do wojska!

Masz umowę o pracę? Zobacz jakie zmiany w prawie pracy chce wprowadzić PiS w 2023 roku!

Zbigniew Stonoga znów wygrał w Sądzie. Tym razem ze stołeczną policją. Komendant musi zapłacić ponad 30 tysięcy.

Rada Polskiej Agencji Kosmicznej o dobrowolnych składach ZUS: Rząd PiS nie planuje takiego rozwiązania.

Poprzednie
Następne

21.6K odsłon

Zmiany w mBank. Cezary Stypułkowski odejdzie z końcem 2025?

Cezary Stypułkowski opuści fotel prezesa mBanku – wynika z komunikatu opublikowanego przez spółkę. Podczas obrad w dniu 21 września 2023 roku rada nadzorcza instytucji zadeklarowała intencję powołania obecnego zarządu na kolejną kadencję, która rozpocznie się w 2024 r., a zakończy w 2029 r. Ale obecny prezes pozostanie u sterów tylko przez rok – do dnia zwyczajnego walnego zgromadzenia akcjonariuszy, które odbędzie się w 2025 r. Decyzja o zawarciu umowy na jeden rok jest wynikiem uzgodnień między radą nadzorczą a 67-letnim dziś managerem. Decyzja, kto zastąpi odchodzącego na emeryturę prezesa, ma zostać podjęta w przyszłym roku.

Jak podaje portal cashless.pl: Cezary Stypułkowski zarządza mBankiem od 2010 r., gdy spółka nosiła jeszcze nazwę BRE Bank. Za jego kadencji instytucja przeszła rebranding i rozwinęła się technologicznie, a jej oferta mobilna należy do najlepszych w Polsce i nie tylko. Do zasług Stypułkowskiego w tym obszarze należy zaliczyć m.in. decyzję o wejściu do spółki operującej systemem Blik.

Zanim trafił do mBanku, Cezary Stypułkowski przez 13 lat stał na czele Banku Handlowego, a przez trzy lata był prezesem największego polskiego ubezpieczyciela PZU. Był też dyrektorem zarządzającym J.P. Morgan Investment Bank na Europę Środkową i Wschodnią. Obecnie jest jednym z najdłużej urzędujących prezesów banków w Polsce. Urodził się w Mrągowie na Mazurach, studiował na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Wraz z Cezarym Stypułkowskim w zarządzie mBanku zasiadają obecnie Krzysztof Dąbrowski, wiceprezes ds. operacji i informatyki, Cezary Kocik, wiceprezes ds. bankowości detalicznej, Marek Lusztyn, wiceprezes ds. zarządzania ryzykiem, Julia Nusser, wiceprezeska ds. compliance, prawnych i HR, Adam Pers, wiceprezes ds. bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej oraz Pascal Ruhland, wiceprezes ds. finansów.

  Zobacz nasz film na Youtube:

  Przeczytaj też najnowsze artykuły:

  Najnowsze komentarze czytelników do artykułów:

  TAGI ostatnich artykułów:

  Andrzej Duda Anna Maćkowiak bandyci w mundurach covid Daniel Obajtek dobra osobiste Dominik Wojtasiak dług egzekucja administracyjna Eryk Cegiełka getback groźby karalne hejt Ilona Garczyńska Izba Dyscyplinarna Jarosław Kaczyński Koronawirus koszty zastępstwa procesowego KPO L4 Maciej Wąsik Marcin Madaliński marek niechciał marian banaś Mariusz Błaszczak mateusz morawiecki matki kontra zus minimalna krajowa Ministerstwo Sprawiedliwości mobbing najwyższa izba kontroli naruszenie dóbr osobistych nękanie Orlen Paweł Żebrowski Piotr Burtowski Piotr Szumlewicz PiS policja policja w czasie epidemii pomówienie prawo i sprawiedliwość prokuratura Przemysław Czarnek przestępcy z ZUS Płot Błaszczaka RODO Siewcy hejtu Solidarna Polska Straż Graniczna Sąd Sąd Okręgowy we Wrocławiu Sąd Rejonowy we Wrocławiu Sądy Sędzia Anna Borkowska tarcza antykryzysowa Tomasz Chróstny Trybunał Konstytucyjny Unia Europejska uokik Urząd Ochrony Danych Osobowych Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów Vladimir Putin wierzytelności windykacja wybory prezydenckie Władysław Frasyniuk Zakład Ubezpieczeń Społecznych Zakład ubezpieczeń społecznych zus Zarząd Główny NSZZ Policjantów Zbigniew Ziobro zjednoczona prawica zniesławienie znieważenie znieważenie funkcjonariusza ZUS ZUS oddział we Wrocławiu zusowska przestepczość ZUS we Wrocławiu Związkowa Alternatywa

  Napisz komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Tymczasem na Twitterze:

  Tymczasem na Facebooku:

  Zobacz nas YouTube:

  Reklama #30

  Reklama #15

  Reklama #16

  ALARM CZASFINANSÓW

  Chcesz nam podsunąc temat na reportaż? Oszukał Cię urzędnik? ZUS Cię skrzywdził? Policja i Prokuratura zawiodły? Sąd wydał niesprawiedliwy wyrok? Chcesz zwrócić uwagę redakcji na jakąś konkretną sprawę? Chciałbyś, aby redakcja zainterweniowała społecznie w Twojej sprawie? Zgłoś nam ALARM!

  Ostatnie artykuły