piątek 19 lipca 2024

NA CZASIE:

Poprzednie
Następne

The Marvels – druga część Kapitan Marvel na zwiastunie filmowym

215 odsłon

Reklama #11

Reklama #12

Reklama #12

Ukazał się pierwszy zwiastun filmu drugiej części Kapitan Marvel.

W “The Marvels” Carol Danvers (Kapitan Marvel) odzyskała swoją tożsamość od tyranów z imperium Kree i zemściła się na Najwyższej Inteligencji. Nieprzewidziane konsekwencje zrzucają jednak na jej barki ciężar zdestabilizowanego uniwersum. Obowiązki wzywają ją do czasoprzestrzennej anomalii związanej z Kree. Moce Carol zostają połączone z mocami jej superfanki z Jersey City, Kamali Khan (Ms. Marvel), oraz jej dawno niewidzianej siostrzenicy, obecnie astronautki organizacji S.A.B.E.R., kapitan Moniki Rambeau. To niedobrane trio będzie musiało połączyć siły, by uratować wszechświat.

Co sądzisz na ten temat?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązanie artykuły

Strażnicy Galaktyki 3 – trzecia część marvelowej space opery na zwiastunie filmowym

Eternals – finalny zwiastun nowego filmu Marvela

Poprzednie
Następne

214 odsłon

Strażnicy Galaktyki 3 – trzecia część marvelowej space opery na zwiastunie filmowym

Ukazał się pierwszy zwiastun filmu trzeciej części Strażnicy Galaktyki

W „Strażnikach Galaktyki vol. 3” Marvel Studios nasza ulubiona banda odmieńców wygląda obecnie trochę inaczej. Po nabyciu Knowhere od Kolekcjonera Strażnicy pracują nad naprawieniem ogromnych szkód wyrządzonych przez Thanosa — zdeterminowani, by uczynić Knowhere bezpiecznym schronieniem nie tylko dla nich samych, ale także dla wszystkich uchodźców wysiedlonych przez surowy wszechświat. Ale wkrótce ich życie zostaje wywrócone do góry nogami przez echa burzliwej przeszłości Rocketa. Peter Quill, wciąż niepogodzony ze stratą Gamory, musi zebrać wokół siebie swoją bandę na niebezpieczną misję ratowania życia Rocketa — misję, która, jeśli nie zakończy się powodzeniem, może doprowadzić do końca Strażników w dotychczasowej formie.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tymczasem na Twitterze:

Tymczasem na Facebooku:

Zobacz nas YouTube:

Reklama #30

Reklama #15

Reklama #16

ALARM CZASFINANSÓW

Chcesz nam podsunąc temat na reportaż? Oszukał Cię urzędnik? ZUS Cię skrzywdził? Policja i Prokuratura zawiodły? Sąd wydał niesprawiedliwy wyrok? Chcesz zwrócić uwagę redakcji na jakąś konkretną sprawę? Chciałbyś, aby redakcja zainterweniowała społecznie w Twojej sprawie? Zgłoś nam ALARM!

Ostatnie artykuły