O Czas Finansów

CzasFinansow.pl jest niestandardowym, tematycznym, portalem. Głównym celem portalu jest integracja czytelników wokół starannie selekcjonowanych tematów, którymi każdego dnia żyją media. Mamy nadzieję zyskać sympatię czytelników, którzy nie będą nas szufladkować ze względu na poglądy.

Chcemy pisać na każdy interesujący nas temat, niezależnie której grupy społecznej będzie on dotyczył.

Jesteśmy gotowi do wymiany poglądów, komentarzy, opinii oraz przekonań z naszymi czytelnikami.

Chcemy być opiniotwórczy. Chcemy zadawać trudne pytania. Szukać odpowiedzi.

Nie zamykamy się na żadne poglądy, mamy otwarte umysły, a jeśli nasz pogląd na pewne tematy ulegnie zmianie to nie będziemy się bali do tego przyznać.

Zamierzamy te same społecznie ważne zagadnienia omawiać z różnych punktów widzenia. W miarę możliwości przychylnych, jak i krytycznych.

Jesteśmy na początkowym etapie naszego istnienia. Zdajemy sobie sprawę, że jesteśmy dalecy od doskonałości, ale naszym zamiarem i intencją jest nieustanny rozwój – zarówno technologiczny, jak i jakości.

Ponieważ funkcjonujemy w ramach wersji BETA (informacja o tym znajduje się nad naszym logo u góry portalu) to weź poprawkę, że nasza strona może nie działać prawidłowo. Może działać z opóźnieniem, a to co widzisz nie musi być wersją ostateczną. Rekomendujemy czyszczenia pamięci przeglądarki przed korzystaniem z CzasFinansow.pl, gdyż możliwe, że używasz starej wersji, w której nie muszą być widoczne wszystkie poprawki. Istnieje możliwość, że korygujemy nasze treści, ale z powodu niewyczyszczenia pamięci Twojej przeglądarki ich nie widzisz, dlatego rekomendujemy używanie tzw. refresh. Przynajmniej do czasu, póki nad naszym logo widnieje komunikat ostrzegawczy, że portal działa w wersji beta.

Publikowane artykuły są w celu realizacji ważnego interesu społecznego oraz ważnego interesu publicznego.

Publikowane artykuły mają charakter satyry.

Nie jesteśmy częścią wielkiego koncernu medialnego.

Jesteśmy niezależni.

Powstaliśmy wyłącznie z polskiego kapitału.